Start Forum Sprzęt LG LG GC900 (Viewty II) czyli LG Viewty Smart wchodzi na rynek

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Koreański producent poinformował o wprowadzeniu w maju na rynek następcy absolutnego hitu firmy LG – Viewty. LG GC900 Viewty 2, czyli LG Viewty Smart wyposażony jest w 3-calowy ekran dotykowy z interfejsem użytkownika 3D S-Class o rozdzielczości (720х480px), 8-megapikselowy aparat z autofokusem oraz odbiornikiem GPS z funkcją Assisted.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      gdzie Wy tu widzicie xenon na tych zdjeciach??? to zwykla dioda led… czyli zdjecia tylko dzienne i nie pod slonce… powodzenia w sprzedazy LG….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Juz kilka portali zjechalo rowno ten fon wlasnie za brak ksenona i optyke nie ta firmowa co w jedynce ale jakas niemarkowa.Moj typ naj naj jesli chodzi o zdjecia

      1 miejsce-motorola Zn5

      2 miejsce-nokia n82

      3 miejsce-SE c905

      A jesli chodzi o muze i foto bezkonkurencyjna sterofoniczna nokia n82.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Myślę że Viewty II sprzeda się z powodzenie tak jak jego poprzednik, który osiągnął liczbę 5 milionów sprzedanych egzemplarzy, pozatym wyposażenie i multimedia telefonu na pewno wpłyną na wysoką sprzdaż nowego modelu, z tym na pewno nie będą mieli problemu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Kto Cie pytał jakie są twoje typy?

      komenty są do tego tela nie innych idz na inne forum.

      ]telefon może być. narazie jeden z lepszych.

      poczekamy aż wymyślą coś nowego.

    • Pipix
      Member
      Liczba postów: 15

      Też zastanawiam sie co na Arenę odpowie konkurencja, czym nas zaskoczy i co zaproponują, na razie jest cisza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      cioty xeon jest w obiektywie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Mam tego fonika i muszę powiedzieć że to niezłe cacuszko miałem wcześniej nokię n 95, nokię 6600i slide, htc touch2, no i oczywiście ku 990. Żaden z poprzedników nie może konkurować z tym prostota obsługi,nie to co w przypadku wm. genialna jakość nagrywanych filmów już ku 990 było super. Czyta pdf i worda, ekran to bajka szczególnie urzekły mnie zainstalowane na nim gry które to doskonale oddają parametry zamontowanego tu dotykowego ekranu. Wiem że każdy ma swoje typy i pewnie ci co cenią nokię czy samsunga i tak pozostaną przy swoim zdaniu. pozdro.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      @share28

      Masz rację fonik zajebisty, ale ma kilka wad które mnie naprawdę wkurzają. Po pierwsze brak ksenona. Tu chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego? Ale z tym da się żyć. Po drugie… robiłem fotki na dworze (śnieg, piękne słońce, czyli dużo światła). Na telefonie wyglądało wszystko ok. Na kompie porażka. Trochę ziarna było, szczególnie na niebie 🙁 Myślę, że parametry ustawiłem ok i takie brzydkie foty. Poeksperymentuję jeszcze. Może mimo wszystko gdzieś popełniłem błąd. Po trzecie… największy minus, to bateria. Po pełnym ładowaniu, trzymała tylko 3,5 h. Fakt. Słuchałem muzy (słuchawki), czytałem e-booka i bawiłem się fonem w tym czasie. No ale żeby bateria migała po tak krótkim czasie? Mogli dać mocniejszą. A swoją drogą może jest na rynku lepsza bateria? Wie ktoś coś na ten temat? Pozdrawiam

Viewing 8 reply threads
Reply To: LG GC900 (Viewty II) czyli LG Viewty Smart wchodzi na rynek
Your information: