Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość29 grudnia 2010 o 08:27Liczba postów: 139202Zix nie każdy lubi dotykowe telefony – poza tym cena 400 a 800 dla Ciebie nie ma znaczenia? Skoro tak to po co Ci dual sim – taka opcja wg jej idei ma na celu obniżenie kosztów połączeń – a skoro ktoś kupuje telefon 400zł droższy dla zaoszczędzenia 5zł na rozmowach to trochę mija się z celem. Wg mnie Lg zrobi fajną konkurencję dla nokii z pełną klawiaturą np C3 .
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 3