Start Forum Sprzęt LG LG C310 z funkcją Dual SIM oficjalnie zaprezentowany

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
  • Autor
    Wpisy
    • KamilBakowski
      Członek
      Liczba postów: 698

      Kilka dni temu informowaliśmy naszych czytelników o nowym modelu Dual
      SIM- LG A155. Koreański
      producent zaprezentował kolejny telefon pozwalający na
      korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie- LG C310.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139202

      SAMSUNG B7722 DUOZ mozna juz kupic za 800-850zl Co tu porównywać? Wiadomo co lepiej wybrac.

    • Blom
      Uczestnik
      Liczba postów: 2972

      Jak już jest dostępny w Nowej Zelandii za kwotę 199$ ale Nowozelandzkich (ok.450 zł)

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139202

      Zix nie każdy lubi dotykowe telefony – poza tym cena 400 a 800 dla Ciebie nie ma znaczenia? Skoro tak to po co Ci dual sim – taka opcja wg jej idei ma na celu obniżenie kosztów połączeń – a skoro ktoś kupuje telefon 400zł droższy dla zaoszczędzenia 5zł na rozmowach to trochę mija się z celem. Wg mnie Lg zrobi fajną konkurencję dla nokii z pełną klawiaturą np C3 .

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
Odpowiedz na: LG C310 z funkcją Dual SIM oficjalnie zaprezentowany
Twoje informacje: