Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Leszek Hajkowski prezesem Telefonii Dialog
Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość26 maja 2009 o 22:55Liczba postów: 139233Myślę o odprawie dla gościa, bo przecież daje się wyczuć, że ta firma PADNIE. "Załóżcie mi kablówkę" – napisałem kiedyś do nich. Odpowiedzieli, że w moim mieście ich nie ma :)))). Za rok, to już niech nigdzie nie zakładają, bo nie będzie takiej potrzeby. Naziemna telewizja cyfrowa to załatwi. Niemniej prezes owe 2 000 000 może wziąć za to że go zwolnią.
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 4