Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja Kuki pl – szukam opinii

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Szukam jakiś opinii na temat pożycek Kuki pl – planuję u nich zaciągnąć pożyczkę. Ale nie mogę znaleźć info na temat tego czy ktoś już u nich zaciągał i jakie macie doświadczenia z tym związane?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Jest to jedna z firm udzielających pożyczek gotówkowych. Plusem jest to, że nie wymagają poręczeń, zaświadczeń o dochodach. Ważne, aby mieć pozytywną historię kredytową. Decyzja o przyznaniu lub nie przyznaniu pożyczki to zwykle kwestia do kilkunastu minut. Plusem jest też możliwość wydłużenia terminów spłaty. No i wszelkie kwestie można załatwić online. Specyfikację tej firmy pożyczkowej możesz tutaj sprawdzić: https://chwillowki.pl/kuki/

    • ekscentryczna
      Participant
      Liczba postów: 4

      Po miesiącu oczekiwania założyłem w końcu kartę kredytową w PlusBank. Dzięki temu będę mieć rabaty w rachunkach za telefon i nieoprocentowany kredyt na 52 dni. Oferują również jakiś android do kontaktu z bankiem za darmo, ale promocja promocją a jak się wejdzie na podany link to nic nie widać.
      ———————————–
      usługi marketingowe Łódź – New Project

    • Russio Ruino
      Participant
      Liczba postów: 1

      Szukam też jakiś opinii na temat pożycekKuki pl. A co ty możesz o tym powiedzieć –Wszystkie infa tutaj?

    • Magda Magda
      Participant
      Liczba postów: 5

      nie mam jakoś zaufania do tego typu firm

    • scinawa
      Participant
      Liczba postów: 3

      Czy chodzi o te slynne kukle? 😀

    • Alfred
      Participant
      Liczba postów: 4

      Pożyczki to tylko w banku jeśli już , a nie w jakiś dziwnych firmach czy spółkach na zdradziecki procent..

    • kotprezesa
      Participant
      Liczba postów: 8

      Brałem tam pożyczkę i w sumie pozytywne wrażenia. Była darmowa co dla mnie najważniejsze.

    • kotprezesa
      Participant
      Liczba postów: 8

      Jak to darmowa pożyczka? Co to znaczy? Pożyczą mi np 1000 zł i nie muszę oddawać 🙂 ?

Viewing 7 reply threads
Reply To: Kuki pl – szukam opinii
Your information: