Jesteś tutaj:---Księgowość online

Księgowość online2017-07-24T12:19:05+02:00

Start Forum Rynek Rozliczenia i płatności Księgowość online

Viewing 4 reply threads
 • Author
  Posts
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Czy ktoś z forumowiczów korzystał może z opcji księgowości online? I tak w większości przypadków faktura idzie przez internet, mailem w postaci PDF. W związku z tym szukam możliwości oszczędności na księgowości, bo podobno jest taniej od stacjonarnych usług?

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   [quote]Czy ktoś z forumowiczów korzystał może z opcji księgowości online? I tak w większości przypadków faktura idzie przez internet, mailem w postaci PDF. W związku z tym szukam możliwości oszczędności na księgowości, bo podobno jest taniej od stacjonarnych usług? [/quote]

   Zalezy jakie są to stacjonarne usługi. Jesli jednak chciałbyś skorzystać z profesjonalnego biura księgowego to będzie dość drogo. Księgowość internetowa w takim przypadku wychodzi finansowo zdecydowanie na plus. Osobiście jestem bardzo zadowolony z księgowości w banku ING gdzie mam zresztą konto firmowe:
   [url]https://www.ingksiegowosc.pl/[/url]
   Nie jest drogo, sam program jest wygodny. Wszysto jest również połączone z kontem firmowym tak więc opcja pomyłki jest mało prawdopodobna.

   Reklama
  • Boha
   Participant
   Liczba postów: 1

   Moim zdaniem bez większego problemu księgowość można porwadzić samodzielnie, zamiast wykupować jakieś pakiety księgowe lepiej zainwestować w dobry program do fakturowania i np. prowadzenia księgi rachunkowej co zdecydowanie ułatwi cały proces. Jeśli chodzi o prawo i jego rozumienie to spokojnie można się posiłkować portalami jak https://www.portalfk.pl/ dzięki czemu będziemy na bieżąco z przepisami.

  • samrooker
   Participant
   Liczba postów: 1

   szukam możliwości oszczędności na księgowości.
   https://theimpossible-quiz.co/

  • Patrycja
   Participant
   Liczba postów: 3

   Ja z księgowości online nie korzystam z dwóch powodów. Po pierwsze jest droga. Po drugie nie mam pewności w tym czy jest bezpieczna. Dlatego mamnajlepszy program do fakturowania i z niego korzystam o nic się nie martwiąc i nie przepłacając

Viewing 4 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.