Jesteś tutaj:---Księgowość online

Księgowość online2017-07-24T12:19:05+01:00

Start Forum Rynek Rozliczenia i płatności Księgowość online

 • Autor
  Wpisy
 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Czy ktoś z forumowiczów korzystał może z opcji księgowości online? I tak w większości przypadków faktura idzie przez internet, mailem w postaci PDF. W związku z tym szukam możliwości oszczędności na księgowości, bo podobno jest taniej od stacjonarnych usług?

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  [quote]Czy ktoś z forumowiczów korzystał może z opcji księgowości online? I tak w większości przypadków faktura idzie przez internet, mailem w postaci PDF. W związku z tym szukam możliwości oszczędności na księgowości, bo podobno jest taniej od stacjonarnych usług? [/quote]

  Zalezy jakie są to stacjonarne usługi. Jesli jednak chciałbyś skorzystać z profesjonalnego biura księgowego to będzie dość drogo. Księgowość internetowa w takim przypadku wychodzi finansowo zdecydowanie na plus. Osobiście jestem bardzo zadowolony z księgowości w banku ING gdzie mam zresztą konto firmowe:
  [url]https://www.ingksiegowosc.pl/[/url]
  Nie jest drogo, sam program jest wygodny. Wszysto jest również połączone z kontem firmowym tak więc opcja pomyłki jest mało prawdopodobna.

  Reklama
 • Boha
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  Moim zdaniem bez większego problemu księgowość można porwadzić samodzielnie, zamiast wykupować jakieś pakiety księgowe lepiej zainwestować w dobry program do fakturowania i np. prowadzenia księgi rachunkowej co zdecydowanie ułatwi cały proces. Jeśli chodzi o prawo i jego rozumienie to spokojnie można się posiłkować portalami jak https://www.portalfk.pl/ dzięki czemu będziemy na bieżąco z przepisami.

 • samrooker
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  szukam możliwości oszczędności na księgowości.
  https://theimpossible-quiz.co/

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.