Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Konkurs GaduAIR do wygrania Nokia 7100 i startery

Viewing 28 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Już w tą niedzielę, 7 czerwca rusza niecodzienny konkurs opisowy zorganizowany przez nową telefonię komórkową GaduAir.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      trzeba miec kata nie krócej niż 10 dni!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nie wierze ze to prawda, brzmi jak jeden z tysiecy lancuszkow

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Prawda. Wejdz na podana strone konkursową.

      Ja się tak zastanawiam, czy liczy się również opis ustawiony po zamknięciu komunikatora. Nie znalazłem nic na ten temat w regulaminie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      czy bedąc na niewidocznym bądz po zamknieciu komunikatora z opisem -nadal sie liczy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      no właśnie nie wiadomo… ja siedzę od jakiejś 11 na tym opisie i na dostępnym i na niewidocznym i na wyłączonym i na razie cisz…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      to trzeb amiec najnowsze gg w ktorym jest status :status konkursu GADUAIR

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ściema i to wielka… siedziałem prawie cały dzień wczoraj i nic, dziś też nic!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      To juz wolę wysyłać smsyw loterii Oange niż "czatować" z opisem na GG, choć pewnie dzieci neo się chętnie na to skuszą.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      na mojej liście są 84osoby i żadna nie ma takiego opisu, chyba więc nie sprawdza się to działanie reklamowe. Mogli zaoferować taki telefon w swojej ofercie za jakieś pieniądze i do tego dać jakieś bonusy a nie loteria. Ludzie są negatywnie nastawieni do takich akcji, przynajmniej tak mi się wydaje. Osobiście zamówiłem zetafon u pomarańczy z zachodu, zwyczajnie wolę mieć jasne zasady, tania minuta i telefon niedrogi. Proste zasady które mi wystarczają.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ja wam powiem inaczej. Trzymam ten opis 2 dni i dostane komórkę. Oni poprostu losują z wielu numerów i biorą byle który. Ja miałem farta bo jeszcze doładowanie wygrałem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ja ustawiłam opis dopiero dzis o 23; 58. xDD . I czekam narazie. ;PP , Heeh. Ciekawe czy to jest cos warte . ;]]. ? ;>>

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      to prawda moj kolega wygral bylem u niego i patrze wygral n95

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Tylko, że nagrodą jest Nokia 7100, nie N95 -.-

    • buriedek
      Member
      Liczba postów: 140

      Kolo jakbyś czytał regulamin to byś wiedział, że od 9 do 22 trzeba mieć taki opis a nie po 22…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      WItam a ja dostalem wiadomosc na gg ze ma 3 min zeby odp na odpowiedz, odpowiedzaielm dobrze i mi napisali ze wygrame komurke i starter i do 14 dni wyslą , czy to prawda czy ktos sobie jaja robił??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Serio Ci tak napisali? Jakie miales pytanie? :]

      Odpisz mi na maila jak mozesz.

      Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nagrodyw loterii z Orange to przy tym mistrzostwo świata. Ale jaka siec takie nagrody.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Siemka ja tez dostalem wiadomosc ale nieiwem czy to nie jakis knif… ;/

      Witaj Masz dzisiaj bardzo wielkie szczęście ponieważ wygrałeś rewelacyjny telefon marki Nokia 7100. Proszę zgłosić się z numerem gadu-gadu na pocztę w celu odebrania telefonu komórkowego. Nie zapomnij wziąś ze sobą dowodu osobistegolegitymacji. Pozdrawiamy ekipa gadu-gadu.

      taka tresc… ale nic nie bylowiecej tylko potem pisalem z tym konsultantem niby i mowi ze do 3 dni roboczych mam sie zglosic na poczte z numerem gadu gadu i dowodem…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Wojtek to co pisałes ze oni ci przyslali to ściema. Sam to idioto napisałeś osobistego legitymacji osobno. wziaś;/ wziąć idioto ucz się w tej szkole i nie wkręcaj ludzi;p pierw naucz się pisać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ludzie to nie jest żadna ściema!

      Dostałem wiadomość w dziwnej postaci bo miałem opcje zamknij i otwórz. Tylko wtedy wiadomo, żę wiadomość jest prawdziwa!

      Pisało potem "Gratulujemy! Wygrałeś Nokię 7100 i Starter GaduAIR!. Proszę podać swoje dane kontaktowe w celu wysłania nagrody. Wtedy poleci do Ciebie nagroda :)"

      :D:D:D:D:D:D:D Opis trzymałem cały czas na statusie "Status konkursu GaduAIR"… Jeszcze macie 2godziny na wygrane:P Powodzenia xD

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      a ja wygralam;)))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      To nie jest ściema naprawdę wygrałam ten telefon na niewidoczny i niedostępny też musicie mieć ten opis ustawiony !!!

      😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A ja wygrałem i jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu! Nie wierzyłem w tego typu rzeczy… A tu nagle otrzymałem widomość i nie mogłem uwierzyć. Pierwszy raz wygrałem w jakimkolwiek internetowym konkursie 🙂

      Pozdrawiam ^^

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      a ja Wygrałem :)) Opis miałem ustawiony zaledwie minutę 🙂 Pozdrawiam 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ja wygrałem w tym konkursie przysłali do mnie podaj dane imie i nazwisko ja podałem puzniej przysłali podaj adres podałem adres i przysłali mi ocs takiego : Gratulacje wygrałeś Nokie 7100

      telefon dotrze w ciągu 5 dni roboczych został wysłany do Kamil Harasim Adolfin 10 22-130 Siedliszcze . Prosimy ustawić opis :,, Wygrałem w GaduAIR. ja juz czekam od czwartku na ten telefon i jescze nie przysłąli

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mi tez wyskoczyl taki autentyczny komunikat z gg. Ale jak pamietam to tylko starter wygralem, dalem dane. Czekam od wczoraj wieczor ;P

      Pewnie dojdzie w przyszylym tygodniu xD

      Pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Witam. Ja wygrałem ale nie telefon lecz starter. Opis trzymałem tydzien temu przez pare godzin po czym stwierzilem ze i tak mam zawsze pecha i napewno nic nie wyram. 3 Dni temu otrzymalem tzw. POWIADOMIENIE z komunikatora gadu gadu w ktory kliknąłem po czym otworzyła się strona z adnotacjami i formularzem. naprawde bylem miło zaskoczony choć to tylko starter. Czekam caly czas na przesyłke. Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Wygralem starter i czekam juz 3 tygodnie czy moze one byc

      na poczcie? Bo nie dostalem zadnej info zeby zglosic sie na

      poczcie? Prosze o pomoc

Viewing 28 reply threads
Reply To: Konkurs GaduAIR do wygrania Nokia 7100 i startery
Your information: