Start Forum Rynek Wydarzenia Konferencja prasowa myPhone – transmisja on-line

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Zapraszamy do obejrzenia obszernych relacji (on-line) z konferencji prasowej myPhone, na której zostanie zaprezentowany najnowszy model myPhone 1080 DURO z serii Simple Life.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Świetny design! Bez dwóch zdań najładniejszy telefon z serii prostych telefonów Simply Life

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      faktycznie jak na telefon dla seniorów wygląda całkiem w porządku. mam nadzieję, że przez dodanie kolorowego wyświetlacza nie stanie się mniej przyjazny dla seniorów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      [quote]faktycznie jak na telefon dla seniorów wygląda całkiem w porządku. mam nadzieję, że przez dodanie kolorowego wyświetlacza nie stanie się mniej przyjazny dla seniorów. [/quote]

      Nie zmienia wiele, a jak już to na korzyść.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      [quote]faktycznie jak na telefon dla seniorów wygląda całkiem w porządku. mam nadzieję, że przez dodanie kolorowego wyświetlacza nie stanie się mniej przyjazny dla seniorów. [/quote]

      celem tego telefonu jest również przystępność dla ludzi w starszym wieku

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      [quote]Świetny design! Bez dwóch zdań najładniejszy telefon z serii prostych telefonów Simply Life [/quote]

      zdecydowanie podtrzymuję!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      [quote]Świetny design! Bez dwóch zdań najładniejszy telefon z serii prostych telefonów Simply Life [/quote]

      No tak, co jak co, ale wzornictwo jest bardzo proste, a przy tym bardzo ładne. Ładniejsze niż poprzednicy

    • Cooral
      Member
      Liczba postów: 2

      hmm faktycznie jak na Simply Life to design daje radę 😉 zadziwiające ale prawdziwe
      ktos zafundował takie cacko jakiemuś seniorowi? zadowolony?

Viewing 7 reply threads
Reply To: Konferencja prasowa myPhone – transmisja on-line
Your information: