Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Konferencja o przenoszeniu numerów w Play (video)
Przeglądanie wątków odpowiedzi 12
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość15 kwietnia 2009 o 07:33Liczba postów: 139183 -
Anonimowy
Gość15 kwietnia 2009 o 08:42Liczba postów: 139183"Dla przenoszących swój numer operator przygotował promcję w postaci trzech dodatkowych bonusów." Tylko te bonusy w regulaminie nie są doprecyzowane, tzn. nie ma nigdzie napisane ile są ważne. Było mówione o takim samy terminie jak konto główne ze złotówkami, później, że każda transza 20zł ważna jest miesiąc. A jak jest faktycznie?
-
Anonimowy
Gość15 kwietnia 2009 o 08:58Liczba postów: 139183 -
Anonimowy
Gość15 kwietnia 2009 o 20:01Liczba postów: 139183Z obsługa klienta w Play nie jest rewelacyjnie, nawet najmniejszy błąd czy problem ciężko rozwiązać. Mało kto pisze o dosyć niskim poziomie połączeń w Play przy dłuższej rozmowie rozłącza bo musi się przełączyć na Plusa i tak wciąż także tak rewelacyjnie nie jest, kilka osób już żałuję przejścia.
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 12