Start › Forum › Sprzęt › LG › Kolejny telefon dotykowy od LG- Shine Touch
Do serii telefonów Shine dołączy w najbliższym czasie pierwszy model wyposażony w dotykowy ekran. LG Shine Touch, dokładniej KM555 został zauważony w dokumentach wewnętrznych kanadyjskiego operatora, Rogers.
Pełna treść artykułu dostępna tutaj:
Podobny do Areny, tylko aparat gorszy. Ciekawe czy ekran będzie pojemnościowy?
Odświeżają stare modele bo się sprawdziły, skoro coś jest dobre to po co to zmieniać, lepiej ulepszyć telefon i ponownie wypuścić na podbicie rynku
podobny trochę do nowej wersji Cookie… oba fajne
ten wygląda estetycznie, osobiście lubię takie opływowe kształty, kto wie może się kiedyś na niego pokuszę…
Bardzo fajne te fonki LG wypuściło będzie w czym wybierać, czyli LG wraca do gry.
Nazwa (wymagane):
E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):
Witryna internetowa: