Start Forum Sprzęt Bluetooth Kluczyk zabroni rozmawiać kierowcy przez telefon

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Rozmawianie przez telefon podczas prowadzenia samochodu należy do najczęstszych wykroczeń drogowych. Naukowcy z Uniwersytetu Utah opracowali kluczyk Key2SafeDriving, który nie pozwoli kierowcy odebrać telefonu podczas prowadzenia samochodu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Mysle ze to sie nie sprawdzi. Kto placi za "utrudnienie" ?? 147zl + jakies abo za usluge ?? Bez sensu… A co w przypadku gdy ktos ma w aucie 2 telefony np prywatny i sluzbowy?? Obsluga wielu urzadzen naraz. Moze tak jest, ale i tak nie jestem za.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      To cos jak alkomat w samochodzie ktory nie pozwala na odpalenie fury zanim nie dmuchniesz. Piekna koncepcja ale to tak jakby oferowac bandytom kupno kajdanek we wlasnym zakresie na wypadek aresztowania 🙂 Jedyne co mi przychodzi do glowy to pracodawcy udostepniajacy pracownikom telefony i samochody (jedno z drugim trzeba przeciez sparowac i zgrac) choc o ile jeszcze alkomat pracownikowi bym zamontowal to nigdy nie zrobilbym tego z urzadzeniem ktore utrudniac mi bedzie z nim kontakt.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Dziwny pomysł, i jeszcze trzeba za to zapłacić ?? Wg mnie porażka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Zamiast wymyślać takie bzdury – zmuście producentów samochodów do OBOWIĄZKOWEGO montażu zestawów głośnomówiących bluetooth! To lepsze rozwiązanie niż ZAKAZYWANIE!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      zgadzam sie z kazdym to jest idiotyczny pomysl 😛

      a ten filmik z youtuba to jak latynowska telenowela hehe a mial byc to spot reklamowy? sztuczne to cale dziadostwo xD

Viewing 5 reply threads
Reply To: Kluczyk zabroni rozmawiać kierowcy przez telefon
Your information: