Start Forum Sprzęt Apple Kłopoty z dostawami iPhone 3G S w Orange

Viewing 15 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Jak dowiedział się serwis Telix.pl od pewnego czasu Orange ma problemy z dostawami telefonu iPhone 3G S. Informacje tę potwierdza rzecznik Grupy TP Wojciech Jabczyński.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      pfff ciekawa zagrywka nadmiar 3g zalega na polkach ? wiec trzeba je sprzedac na sile komu sie spieszy to wezmie 3g a chwilowy brak 3gs jest zagrywka moim zdaniem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      a co tam z 3gs’em w play w ogóle hero nie ma ;]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Rzecznik w sumie ma rację, to apple dostarcza telefony i obwinianie wina operatora za problemy spowodowane przez dostawcę jest niedorzeczne. Ja bym najpierw poszukał w kilku salonach a potem uzbroił się w cierpliwość przecież iPhone to nie bochenek chleba że nie da się bez niego żyć.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dzieki ze sprawdziliscie moje info;) niestety w orange nie

      ma iPhone wiec kupił dzisiaj w erze;) pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      To sie nazywa deficytowy towar luksusowy..oj przepraszam, masowy 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Macieju a mi się wydaje, że kupuje się ofertę a telefon jest dodatkiem do niej.Więc raczej nie kupujesz GO w Orange albo GO w Erze tylko ofertę a do niego iPhone.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      a On kupil dla telefonu zazdoscisz ???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Zaskakujące jest to że opy nie chwalą sie sprzedażą iPhone, a jak widać mają kłopoty z dostawami. Czy oznacza, to, że brak im było wiary w zainteresowanie tym telefonem? Warto zapytać kto jest winny, czy apple czy może operator zamówil za mało sztuk?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Era jakoś nie ma takich problemów, może orange źle oszacował zamówienie? inna sprawa, że oferta ery lepsza, więc mały problem, że w orange nie ma 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      wlasnei, ja kupilem dla iphone a nie dla oferty….interesowal mnie tylko telefon w promocyjnej cenie;) nawiasem mowiac era ma znacznie lepsza oferte z iPhone niz orange… za 169 mam 16gb transgeru danych i iles tam minut a od tego iphone 3gs za 299 zl na 2 latka….pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Zawsze mozna wejsc na za10groszy.pl i tutaj sobie bez problemu wylicytowac iPhone.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      coś mi się wydaje ze orange robi ludzi w wała popatcie na allegro ile jest iphone z orange ktoś puszcza je bokiem i dzielą się zyskami coś tu nie gra

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Orange prowadzi wraz z Apple grę na rynku, manipuluje cenami zarówno oficjalnymi jak też tymi na aukcjach. Tłumaczenie Pana Wojciecha Jabczyńskiego – rzecznika Grupy TPSA, że Apple wysyła zbyt małe ilości Iphone 3GS jest śmieszne, bo z tego wynika, że Orange podpisywał umowy z producentem na niekorzyść klientów, skoro nie jest w stanie zapewnić ciągłości sprzedaży oferowanych produktów. Kto uważnie śledzi ten cyrk z Iphone 3GS w ORANGE, zauważy, że operator posuwa się do psychomanipulacji, a nawet kłamstw. Wystarczy wejść do Salonu Orange w Warszawie, aby zauważyć pod reklamowymi modelami Iphone 3GS informacje o kwotach brutto, za które w określonym abonamencie można nabyć Iphone 3GS. Kwoty te są nieprawdziwe, a konsultanci pytani wprost dlaczego operator okłamuje klientów nabierają wodę w usta i robią się czerwoni. Cennik Iphone 3GS został już zmieniony 2 razy, a i tak nie zmienia to faktu, że dotyczy telefonu – widma. KTO NA TYM ZYSKUJE? Przede wszystkim Apple badając rynek i ceny (wystarczy zobaczyć absurdy na aukcjach); ale zyskuje też Orange pozbywając się modelu Iphone 3G 8 GB wciskając kit klientom, że jest Bestsellerem. Apple założył na Iphone sim-locki i takie telefony nabył Orange do sprzedaży w Polsce. Teraz Orange musi sprzedać poprzedni model, więc z konieczności posuwa się do oszustw i psychomanipulacji, bo trudniej jest znaleźć w Polsce taką ilość idiotów jak w USA, którzy kupią fony o epokę stojące w tyle za tym, co dziś proponuje elektronika. Jestem abonentem Orange od 8 lat, ale od 4 lat nie kupuję telefonów u operatora, bo nie odpowiada mi prostacka ingerencja w oprogramowanie, głupie logo, oraz taka bezczelna psychomanipulacja jakiej jesteśmy świadkami w kontekście Iphone 3GS.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Problem IPhone 3gs w orange nadal się nie skończył,

      czekam już półtora miesiąca, chcąc przedłużyć umowę, i

      wziąć iphona. Ciągle słysze nie ma. Po co wogóle znajduje

      się on w ofercie, centertela skoro go już od dawna nie ma.

      Myślę że jest to dobry moment aby zadać raz jeszcze

      pytanie co się dzieje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Również chciałem zakupić iPhone’a 3GS w ofercie

      Orange jednak na stronie operatora jest niemożliwym

      jego zamówienie. Problem nie dotycyz tylko iPhone’a.

      Większość lepszych telefonów w orange jest

      niedostępna, chociażby HTC Magic w ofercie

      anomanetowej wraz z pakietem danych.

      Czy wypisywanie dostępności oferty a później brak

      możliwości zakupu nie nadaje się do Ochrony

      Konsumenta? Takie postępowanie to jawne naruszenie

      pewnych reguł w sprzedaży towarów przez internet.

      Czym innym jest napisanie iż towar jest chwilowo

      nieobecny a czym innym lawirowanie po omacku między

      ofertami które nie są dostępne!

Viewing 15 reply threads
Reply To: Kłopoty z dostawami iPhone 3G S w Orange
Your information: