Start › Forum › Sprzęt › LG › karta M2
czemu do lg kp500 Cookie nie da się wsadzic kart M2?
zapewne dlatego, że jest za duża…
a tak na prawdę M2, z tego co wiem ma tylko SE
Nazwa (wymagane):
E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):
Witryna internetowa: