Start Forum Rozrywka Gry i gadżety Kadencjomierz powie kiedy skończy się kadencja Prezydenta

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Polski Norbsoft, przygotował wspólnie z Propolis Media aplikację pt. „Kadencjomierz” umożliwiającą sprawdzanie kiedy skończy się obecna kadencja prezydencka.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      hehe genialne 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      A moze jeszcze dacie wybor bo ja czekam na koniec kadencji Premiera 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Głupia aplikacja dla głupich ludzi ( tych którzy za to zapłacą ) :/ Wstyd mi że poważne firmy softwarowe zajmują się takimi bzdurami :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Czy już wszystkie media są zdominowane przez Platformę ???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Oczywiscie, ze wszystkie media. Szczegolnie TVP i oczywiscie caly internet. To przeciez wszystko spisek układu przeciw jedynym sprawiedliwym braciom xero 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Masz całkowitą rację . Tylko mali wodzowie jedynie słusznej partii narodowych bolszewików mają monopol na prawdę (-: (skąd my to znamy) . Tylko oni mogą wskazać , kto jest prawdziwym Polakiem . Każdy kto się z nimi nie zgadza jest wrogiem socjalizmu tfu – narodu . Przecież to tylko dzięki spiskowi światowej żydomasonerii stracili władzę – co tam wybory , co tam sondaże . Na twórców tej aplikacji należy poszukać teczek w IPN . A myślących inaczej najlepiej wysłac na zbiory orzeszków w Gabonie .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Ta i pewnie jeszcze powiesz, że żyjesz w Irlandi a PO to najlepsze co moglo spotkac Polske 😛 buahaha

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Mam nadzieje że sie wybierasz na te orzeszki !!

    • Rork
      Member
      Liczba postów: 138

      Czy naprawdę cierpicie na brak njusów? Żenujące informacje obniżają tylko rangę portalu. Wracajcie na odpowiedni poziom.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      jaki jest sposób żeby ta kadencja już się skończyła? Po dzisiejszym spektaklu w Gdańsku wstyd mi pokazać się znajomym z zagranicy. Prezydent wszystkich Polaków ( chyba bliźniaków )!!!!!!

Viewing 10 reply threads
Reply To: Kadencjomierz powie kiedy skończy się kadencja Prezydenta
Your information: