Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Jesienna taryfa miesiąca w PLAY
Przeglądanie wątków odpowiedzi 7
-
AutorWpisy
-
-
-
-
Anonimowy
Gość11 września 2009 o 06:07Liczba postów: 139207w zyciu bym nie wydzwonil tyle minut.166min za 50pln..smsów moze bym do 100/mies wysłał.play jest jednak dla aktywnych,dlatego minuty w abo przepadały i bedą przepadac ;-)wtedy koszt minuty/sms jest wiekszy niz w tabelce,ale kto tam wnika w takie niuanse.pozornie pf jest dla mnie,ale ze wzgledu na zasieg 3g/edge i brak jeszcze pakietów pol niestety nie
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 7