Jesteś tutaj:---Jak zwrócić uwagę na swój sklep?

Jak zwrócić uwagę na swój sklep?2020-11-10T17:33:19+01:00

Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja Jak zwrócić uwagę na swój sklep?

Viewing 3 reply threads
  • Author
      Participant
      Liczba postów: 7

Niedawno otworzyłem sklep w centrum handlowym. To jest sklep z artykułami gospodarstwa domowego. W centrum handlowym zawsze jest dużo ludzi. Ale liczba tych, którzy wchodzą do mojego sklepu jest bardzo mała.
      Jak zwrócić uwagę na swój sklep?

• lihihoh
      Participant
      Liczba postów: 17

Możesz zainstalować digital signage dla branży retail. Ekrany multimedialne zapewnią przyciągną nowych klientów i ci zwiększenie sprzedaży. Prezentowanie treści na ekranach cyfrowych umożliwia kierowanie reklam do klientów .
      ADScreen pomoże skutecznie wdrażać kompleksowe rozwiązania digital signage, dostarczając klientom profesjonalne monitory, playery, oprogramowanie, usługę instalacji oraz kreację graficzną.
      System digital signage company – ADScreen pozwala w zaawansowany sposób planować i zarządzać kampaniami marketingowymi, sprzedażowymi i informacyjnymi.

Reklama
    • todarek12
      Participant
      Liczba postów: 5

Koniecznie trzeba postawić na marketing, najlepiej w social mediach, bo tu w miarę szybko można osiągnąć efekty przy niewielkich kosztach. W przypadku mojej branży (sprzedaż opakowań, taśmy pakowe sklep, pudełka, koperty, taśmy poliestrowe) dzięki temu udało się znacznie poprawić sprzedaż w sklepie internetowym.

• brahambell
      Participant
      Liczba postów: 1

Thanks for sharing this article. I am glad to see this amazing post. Wobble Man

Viewing 3 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.