Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Jak zrezygnować z udziału w smsowej loterii?

Viewing 11 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W związku z coraz powszechniejszym zjawiskiem organizowania loterii i konkursów SMS oraz stosowania płatnej subskrypcji, Urząd Komunikacji Elektronicznej przypomina, że zasady odstąpienia od udziału w loterii i rezygnacji z subskrypcji określa regulamin danej usługi.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Tzw. „płatna subskrybcja” powinna zostać prawnie zakazana, bo to jest patologia.
      Tak samo uruchamianie uczestnictwa przez wciskanie przycisku w telefonie.
      Dla mnie to jest zezwalenie na wyłudzanie pieniędzy .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      jak zrezygnować to proste nie wysyłać SMS premium bo naciągacze tylko się czają na głupotę ludzką ja raz wysłałem do lotto o mercedesa tak od picu dla zabawy zobaczyć jaki jest spam i co ciągle SMS premium a że moge blokować taki spam to się szybko pozbyłem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Polska jest krajem bezprawia, a
      dla naciągaczy i cwaniaków rajem. Gdzie są służby które pilnują prawo!!!! Co raz gorzej jest w Polsce.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Rozwiązaniem było by wprowadzenie przez operatorów blokady usług pemium w jedną i drugą stronę. Tak samo jak można zablokować połączenia międzynarodowe. Tylko że operatorzy nie są tym zainteresowani ponieważ mają z tego tytułu ogromne przychody. Może Pani Anna Streżyńska wreszcie zmusi operatorów do wprowadzenia takiej blokady.
      Inne komendy działające np. w plusie START BLOKADA na numer 8888. Sprawdzenie listy aktywnych subskrypcji MT wysyłasz sms o teści: LISTA na numer 8888. Zablokowanie konkretnej subskrypcji: STOP nazwa_serwisu na numer premium z którego jest wysyłany sms 6xxxx albo 5xxxx np. STOP LIDER na nr 60466

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Tak ogólnie to nasze polskie prawo robi wszystko, żeby zawsze zostawić duuużą furtkę dla naciągaczy i oszustów.
      Państwo ma z tego przecież kasę z VAT.
      Cały ten proceder można by było bardzo łatwo ukrócić,
      ale jestem przekonany, że tylko skończy się na deklaracjach p. Steżyńskiej a nic konkretnie nie zrobią.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      a jak zablokowac z zagranicy???? Pzychodza mi smsy a z KLUBU Orange ale nie moge wyslac STOP KLUB bo nie jestem w polsce!!!! jak to zrobic???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      witam,a ja jak wysylylam to STOP LIDER to ciagle dostaje odpowiedz ze subskrycja niepoprawna w slowie LIDER
      co za oszustwo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      [quote]Rozwiązaniem było by wprowadzenie przez operatorów blokady usług pemium w jedną i drugą stronę. Tak samo jak można zablokować połączenia międzynarodowe. Tylko że operatorzy nie są tym zainteresowani ponieważ mają z tego tytułu ogromne przychody. Może Pani Anna Streżyńska wreszcie zmusi operatorów do wprowadzenia takiej blokady.
      Inne komendy działające np. w plusie START BLOKADA na numer 8888. Sprawdzenie listy aktywnych subskrypcji MT wysyłasz sms o teści: LISTA na numer 8888. Zablokowanie konkretnej subskrypcji: STOP nazwa_serwisu na numer premium z którego jest wysyłany sms 6xxxx albo 5xxxx np. STOP LIDER na nr 60466 [/quote]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      ja zrobiła STOP LIDER na nr 60466 wysłałam i jest oki…oni to oszusci naciagacze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      wie ktos morze jak zrezygnowac z przychodzoncych esemesuw top dzwonek prosze o pomoc boncie tacy dobrzy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      czy wie ktoś jak zrezygnować z oszukanej loterii biedronki ????

Viewing 11 reply threads
Reply To: Jak zrezygnować z udziału w smsowej loterii?
Your information: