Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Jak Polacy korzystają z sieci?

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Dwie trzecie wskaźników analizowanych w 2009 roku sytuuje Polskę wśród krajów znajdujących się na końcu rankingu pod względem rozwoju społeczeństw informacyjnych. Badania przeprowadzone przez instytut opinii społecznej YouGov na zlecenie Cisco pokazują jednak, jak szybko Polacy „nadrabiają” zaległości związane z internetem.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      SZKODA ZE NIE NAPISALI JAK NIE MOŻA KORZYSTAĆ BO

      NIE MA ZASIĘGU…..kUP MOBILNY INTERNET W PLAY A

      ZASIĘG ŁAP NA RADAR:)

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139060

      mieszkasz w sutenerach?Bo ja sobie chwale neta w playu.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
Odpowiedz na: Jak Polacy korzystają z sieci?
Twoje informacje: