Jesteś tutaj:---Jak mogę poprawić swoją wiedzę w kwarantannie?

Jak mogę poprawić swoją wiedzę w kwarantannie?2020-04-18T20:18:43+02:00

Start Forum Inne Pozostałe tematy Jak mogę poprawić swoją wiedzę w kwarantannie?

Viewing 3 reply threads
  • Author
      Participant
      Liczba postów: 12

Powiedz mi, jak zwiększyć swoją wiedzę w kwarantannie? Jestem teraz bez pracy. Po kwarantannie nawet nie wiem, jak szukać pracy. Chcę doskonalić swoje umiejętności, aby być wykwalifikowanym profesjonalistą

• lihihoh
      Participant
      Liczba postów: 20

Możesz użyć Buki, aby znaleźć wykwalifikowanych nauczycieli. Strona buki.org.pl ma dużą bazę korepetytorów w Polsce i wygodne wyszukiwanie korepetytorów w miastach i dzielnicach. Aby lepiej wybrać nauczyciela na stronie, istnieje ocena nauczyciela. Możesz wybrać korepetytora do nauki języków obcych, programowania lub projektowania i innych specjalności.

Reklama
    • Anna Lazik
      Participant
      Liczba postów: 1

Można szukać nauczycieli, korepetytorów, na przykład, na https://buki.org.pl/korepetycje-online/ są dużo ofert z różnych przedmiotów możesz skutecznie poszerzyć swoją wiedzę. Albo, jeżeli jesteś dobrze wykwalifikowany w którejś dziedzinie lub przedmiocie, na przykład, zdałeś maturę na 98 i wiesz jak przygotować się – można rejestrować się jako korepetytor.

• Tamyaa
      Participant
      Liczba postów: 1

Egzamin i korepetycje na nadchodzący egzamin 2021
      Jeżeli brakuje Ci pieniędzy, możesz poszukać repetytoriów, np. takich, które Ci podesłałem.

Viewing 3 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.