Start Forum Operatorzy Internet mobilny iPlus najlepszy

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      iPlus – oferowana przez operatora sieci Plus usługa mobilnego dostępu do internetu zwycięzcą dwóch niezależnych testów usług internetowych oferowanych przez operatorów sieci komórkowych w Polsce organizowanych przez redakcję magazynu Komputer Świat i portal Telix.pl.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      I TAK KAŻDY WIE, ŻE BLUECONNECT JEST NAJLEPSZY !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Test, który operator ma najlepszy internet powinien być przeprowadzony na tym samym sprzęcie. Co innego gdyby to był test różnych urządzeń dostępnywych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      czytałem test w Kś. potwierdza to co dali na telixie kilka tygodni temu. takiej dyskusji jak wtedy nie widziałem dawno, ponad 100 komentarzy:) http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=14387 dla chcących luknąć test – jest tam skan i dyskusja o wydarzeniu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      @1 zapraszam w swietokrzyskie, juz 5km od Kielc z tym najlepszym bc jak zlapiesz 100kb/s masz szczescie..ten test moze nie byl w skali calego kraju ale i tak jestem przekonany ze w tej wlasnie skali iplus jest najlepszy.sa lepsze i gorsze miejsca jednak tak dokladnej w miarę rzeczywistej mapki zasiegu nie ma zaden op..to wazne ze plus nie oszukuje..era ma inna taktyke:pokazuje edge i faktycznie jest edge ale transfer to traedia,mniej niz gprs.w orange edge tez w miare ok bo w calym kraju ale za to z umts slabiutko..3rozne modele biznesowe 3 rozne zasiegi..tylko jedni oszukuja bardzo inni mniej.ja wole aby byl nawet gprs ale stabilny.info tu i teraz ma sens tylko w takim wypadku,dlatego era jako jedyny op uzywa w reklamowkach sloganu "nielimitowany czasowo dostep dom internetu"strone telix na edge ery laduje mi srednio 2,5min w calosci..o czym mowa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Widać jak NA DŁONI więc który net jest NAJLEPSZY. jeżeli do kogoś przemawiają liczby i statystyki, tak jak do mnie, to nie będize problemem z wyborem. Zdecydowanie wartościowa analiza i rozwiewa wątpliwosci!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Świetny test. Naprwde dużo wyjaśniliście. Fajnie, że mozna teraz bezproblemowo wybrac mobilny necik, bo liczby pokazują zdecydowanie przewage iPlusa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      ooo fajnie że kolejne medium zrobiło test

      bezprzewodowego intrentu no i kolejny raz wygrał iplus.

Viewing 7 reply threads
Reply To: iPlus najlepszy
Your information: