Start Forum Operatorzy Operatorzy stacjonarni Internet UPC przyspiesza do 30 Mb/s i tanieje

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      UPC Polska, dostawca potrójnej usługi: telewizji, internetu i telefonu podwyższa prędkości usług internetowych dla klientów indywidualnych. Od 15 kwietnia usługa dostępu do internetu – Ultra 20 Mb/s przyspiesza o 50 %, oferując prędkość do 30 Mb/s, przy jednoczesnym obniżeniu abonamentu o 29 zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      Jak to miło, że mam Internet z UPC 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      Czekamy na ruch konkurencji w szczególności Astera

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      czy to zwiększenie prędkości następuje automatycznie, bez podpisywania papierków i zawierania aneksu do umowy? mam sprinta w upc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      ja mam w Netii 4Mb za 64zl, umowa na rok, a w UPC mam TV kablowa i jesli internet dziala tak niezawodnie jak ta ich TV, to ja dziekuje!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      Ja mam net z UPC od ponad pół roku i nie narzekam. Również UPC Live TV działa bez zarzutu.

      @fritz – na 99,99% będzie bez podpisania dodatkowych aneksów itp.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      u mnie też upc działa bez żadnych awarii – mam od listopada 2008

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      Niestety dotychczasowi zostają na starych warunkach albo zmienią warunki umowy. Mi osobiście się to nie opłaca. Za 59,00 PLN mam 2 Mb + TV analog pełny a miałbym 75,oo za internet + 50,oo na TV. Rachunek jest prosty. Może jednak kiedyś się doczekamy podniesienia prędkości w ramach dotychczasowej oferty.

Viewing 7 reply threads
Reply To: Internet UPC przyspiesza do 30 Mb/s i tanieje
Your information: