Start Forum Sprzęt PDA Idealny notebook -czego szukają internauci?

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Serwis porównujący ceny Skąpiec.pl zbadał preferencje internautów w zakresie notebooków. Przeanalizowano, którzy producenci cieszą się największym uznaniem oraz jakie parametry i ceny są najczęściej poszukiwane przez e-konsumentów. Wyniki analiz obejmują I kwartał 2010 roku.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      hehe

      i taki komp nie istnieje, a najtańszy z podobnymi parametrami to 3400zł a nie 2000zł

      dla mnie nie ma ideału bo na jednej stronie jest:

      Asus 1005PR czyli Atom 1,66GHz 10" 1366×768 i 10 godzin pracy na baterii za 400 USD – jeśli by używać go w "ruchu"

      a tak bardziej "stacjonarnie" to 17" procesor minimum 2 rdzeniowy po minimum 2GHz i nie patrzeć na czas pracy.

      Do gier konsola lub stacjonarny komp:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      mam laptopa 15,4 cal z rozdzielczoscia 1440×900, jak go kupowalem bylem bardzo sceptyczny, ze wszystko takie drobne, ale powiekszylem ikonki i czcionke w systemie i uwazam, ze czym wieksza rozdzielczosc tym lepiej, o niebo lepiej ! w domu jest drugi laptop identyczny, ale z monitorem o rozdzielczosci 1280×800 i roznica zdecydowana, przy rozdzielczosci 1440×900 i wielkosci monitora 15,4 cal, obraz jest gladki, jak malowany, nie widac poszczegolnych pikseli. to pierwsza sprawa, druga, to dysk SSD, jesli ktos slyszal o takim dysku 2-3 lata temu, to powie, szkoda zachodu, ten dysk nic nie daje. Mam procesor 2×2,4 MHz dysk w laptopie 7200 obr. i dopiero po wymianie na SSD ciesze sie 2 rdzeniowym szybkim procesorem. Moze dysk maly 64GB i drogi, ale warto !! Zaden laptop bez dysku SSD nie bedzie szybki. Poniewaz nie znalazlem lapotopa, ktory mialby wszystkie parametry, ktore mia odpowiadaja, dlatego mam Compala, kupilem kadlubek i reszte taka, jaka chcialem, moze nie wyglada rewelacyjnie, ale jest dosc solidnie wykonany, gwarancje mam na 2 lata na poszczegolne podzespoly i dziala rewelacyjnie, koszt bez SSD 3,5 tys zl, POLECAM

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      i jeszcze jedno mam 4GB RAMu, tylko 4GB, tego nigdy za malo, szczegolnie po wylaczeniu pliku wymiany

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      A ja potrzebuję lapka z ekranem 16,1", procesor Intel i5, dysk minimum 320GB, minimum 4GB RAM, bez kamery, bez głośników, bez bluetooth (bo skoro to i tak badziewie, to po co?), z WiFi i baterią 12 komorową i działający minimum 6 godz. na jednym ładowaniu przez co najmniej 9 miesięcy (notebook ma być mobilny a nie tylko przenośny), z HDMI ale bez VGA, czytnik kart SD typu ALL-IN-ONE. Ucieszyła by mnie gofrownica USB w zestawie, chociaż nie jest konieczna. Zna ktoś coś przynajmniej zbliżonego?

Viewing 4 reply threads
Reply To: Idealny notebook -czego szukają internauci?
Your information: