Przeglądanie wątków odpowiedzi 7
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość8 października 2009 o 13:04Liczba postów: 139206 -
Anonimowy
Gość16 października 2009 o 22:33Liczba postów: 139206a chciałe zapytac jak sie ten telefon sprawuje bo planuje sobie taki kupic ale pierw zapytac te osoby jak sie sprawuje bo szkoda by mi kasy wydac jak by sie okazało ze telefon ma jakies wady i dlatego pytam bardzo bym prosił jak by mi ktos napisał na email-a edziu205@wp.pl dzieki i pozdrawiam
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 7