Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe HTC Touch Pro galeria i video

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      HTC Touch Pro to kolejny obok Touch Diamonda telefon, który wyposażono w trówymiarowy interfejs użytkownika Touch FLO 3D. Urządzenie łączy zalety dotykowego ekranu i rozsuwanej, pięciorzędowej klawiatury w układzie QWERTY.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Osobiście używam HTC Diamond’a (to samo, tylko bez wysuwanej klawiaturki) i jestem bardzo zadowolony z tego telefonu. Przy normalnym użytkowaniu bateria wystarcza na 2 dni. Złącze USB umożliwia ładowanie z laptopa czy pożyczenie ładowarki od kogokolwiek. To pierwszy telefon, który w pełni spełnia moje potrzeby i oczekiwania. Pozostałe niby miał funkcje, ale jednak były one mało intuicyjne. Problem tylko w zdjęciach do MMSów – czasami pojawia się kreator zmniejszania, czasami nie – i nie mogę dojść od czego to zależy. Aparat taki sobie – do MMSa w ładny dzień zdjęcia są ok. W pozostałych przypadkach to już moja druga Motorola V9 robi lepsze zdjęcia (w sensie jakości a nie ilości mpix). Spokojnie mogę polecić wszystkim, którzy chcą mini komputera przy sobie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      wiec jezeli ktos duzo pisze warto wybrac pro. w innym przypadku diamond spelnia te same funkcje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Sa roznice pomiedzy tymi pda i wcale nie chodzi mi o klawiature

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      touch pro jest zdecydowanie lepszym modelem od diamonda

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ale zaargumentuj dlaczego jest lepszym modelem. Ja chciałem kupić Touch Pro. Nawet klawiaturka mi pasowała. Ale jak zobaczyłem jaki on jest gruby, to stwierdziłem, że wolę chyba Diamonda i odrobinę czasu na przyzwyczajenie się do pisania na dotykowej. Była też opcja Touch HD… ale dla tych 160px w pionie dodatkowo nie warto dopłacać było 800 zł. Myślę jednak, że to są bardzo dobre urządzenia i warto w nie zainwestować.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      KyokoMai – jest lepszy dlatego ze ma wiecej ramu od Diamonda i slot na karty pamieci. Jak w tej reklamie prawie jak…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      kurwa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Jak dla mnie to procesor w Touch Pro to porazka. Mam PDA Dell Axim który ma 6 lat i windows mobile 5, i procesor szybszy niz to nowe cacko HTC. Wciskam klawisz i czekam az łaskawie zrobi to co bym chciał, a jak pisze smsa albo maila to ja kończe drugie zdanie a on jest w połowie pierwszego. Wbudowany slownik i autouzupełnianie którego w zasadzie nie można wyłączyc to tez masakra. Generalnie choc lubie HTC i ogólnie jestem zadowolony, to za ten procesor zasługuja na strzał z otwartej, bo jak można tak spieprzyć taki fajny telefonik.

Viewing 8 reply threads
Reply To: HTC Touch Pro galeria i video
Your information: