Start Forum Sprzęt HTC HTC Touch HD w Play od 999 zł.

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Z dniem 10 listopada br. w ofercie operatora sieci Play pojawił się telefon HTC Touch HD w cenie dla indywidualnych od 999 zł. Aktualne cenniki telefonów.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Fajnie, ze link działa 😉

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      U mnie działa. Mam inny problem, mój administrator sieci

      dzisiaj awarię i niektóre strony w tym Telix.pl otwierają

      mi się ok. 1/2 h. Dopoki jej nie usuną newsy bedą

      pojawiały się bardzo wolno. Przepraszam Czytelników ale

      nic nie mogę na to poradzić. Pozdrawiam Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Fajnie bo wkrótce będzie na allegro 🙂 albo w sieciach sklepów tylu RTVAGD, MM, SATURN itd, ciekawe czy tam będzie kosztował te 2250zł czy inaczej.

    • Fawu
      Participant
      Liczba postów: 229

      W euro-rtv juz jest za 2299zł albo 30x75zł i się zastanawiam. W grudniu powinien pojawić się u pozostałych opów, będzie więc więcej opcji, a ja może wreszcie wyjde ze szpitala.

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam

      Andrzej

    • Fawu
      Participant
      Liczba postów: 229

      Dzięki, mam okazje potestować play-online na karte ale na telefonie bo nie moge zgrać go z laptopem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Może mi ktos tylko jedną rzcz wyjaśnić … dlaczego do ciezkiej ch….y w Play dla firm internet jest drozszy niz One Play. Gdzie tu sens i gdzie logika?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Tez sie nad tym zastanawiam, ale ogolnie cena telefonu duza, w najwiekszym abonamencie trzeba miec ponad 700zl, tak stanowczo przy duzo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Ludzie nie rozmieszajcie mnie !! CHcielibyscie telefon najlepiej za zlotowke przy abo 45 zl… Telefon z abonamentem 45 zl wychodzi taniej niz kupno niebrandowego. Jak Cie nie stac to nie marudz i nie kupuj.

      Cena w Orange bedzie z kosmosu na 100%. Troche opamietania bo za taka cene dostaejmy najlepszy telefonik na swiecie…

Viewing 9 reply threads
Reply To: HTC Touch HD w Play od 999 zł.
Your information: