Start Forum Sprzęt HTC HTC Touch Diamond 2 już jest…

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      HTC Corporation poinformowała dziś o wprowadzeniu do sprzedaży na polski rynek zapowiadanego modelu HTC Touch Diamond2.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Mam Diamonda i jakoś HTC nie zachęciła mnie do zakupu Diamonda2. Cóż z tego, że ma lepszą rozdziałkę ? Dla samej rozdziałki nie wydam 2300zł.

      Moim zdaniem cała nowa seria fonów na ten rok od HTC to odgrzewane kotlety. Stare technologie, na których HTC chce wycisnąć jeszcze jakąś kase. Czekam aż firma pójdzie za przykładem SAMSUNGA lub Toshiby i wypuści na rynek wreszcie coś z porządnym procesorem (np. Nvidia Tegra) oraz z wyświetlaczem OLED. Dopiero wtedy przymierzę się do zakupu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Brak lampy w aparacie i Windows na pokładzie dyskwalifikują ten model. Miałem Touch HD, sprzedałem i już nigdy więcej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Chłopaki z HTC się tym razem nie popisali. Przeciez to jest telefon na poziomie Omni …. a nawet o slabszych parametrach … gorszy procek, i aparat, a lepsza rozdzielka ekranu przy tej samej wielkości … Problem w tym, ze Omnia wyszla grubo ponad pol roku temu (w zasadzie niedlugo prawie rok bedzie) i kosztuje polowe tego Diamonda 2.

      A co do rozdzielki, to jako posiadacz Omni moge powiedziec, że ma niewielkie znaczenie przy uzywaniu telefonu (przy tak niewielkiej powierzchni ekranu) … Nie pogardziłbym WVGA, ale zdecydowanie nie jest to cos, nad czym bym sie dluzej zastanawial przy zakupie telefonu (troche widac pixeloze przy skosnych liniach jak sie filmy oglada i czcionki nie mozna do minimum zmniejszyc bo staje sie nieczytelna … ). Do przegladania internetu jest to zupelnie obojetne…. I tak korzystam z Opery mini (krora jest rewelacyjna z dotykowym ekranem) żadna inna przegladarka na windows mobile nie nadaje sie do normalnego uzytku – wszystkie potrafia zarznac procesor i laduja strony w nieskonczonosc. Opere mobile odpalam tylko i wylacznie wtedy, gdy mini sobie z czyms nie moze poradzic albo gdy chce jakis film sciagnac, bo lepiej od mini radzi sobie ze sciaganiem plikow.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Mam diamonda jedynke i nie widzę zensu do kupienia diamonda 2. Lepiej poczekać jak htc wypuści cos pożądnego z lepszym prockiem, bo jak na razie do samsung ma lepszą ofertę, jedyne co przemawia za htc to rozmiary.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      a kto wam, szanowni przedmówcy, posiadający diamonda1 każe kupować 2-kę? to produkt dla tych, którzy jedynki NIE posiadają, co jest oczywiste.

Viewing 5 reply threads
Reply To: HTC Touch Diamond 2 już jest…
Your information: