Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi HTC Hero z Androidem w PLAY od piątku w cenie od 1 zł (aktualizacja)

Przeglądanie wątków odpowiedzi 46
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Trwa właśnie konferencja P4 i HTC, na której firmy prezentują nowy smartphone dla operatora PLAY z systemem Android. Redkacja Telix.pl jest obecna i zaprezentuje najważniejsze fakty. HTC Hero na wyłączność w Play przez miesiąc.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      u czyli oferta nie zaciekawa, tylko przez pierwsze 3mc net gratis, pozniej trzeba sobie dokupowac:/ noi i cena nie zaciekawa

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      czy to ustrojstwo będzie miało simlocka, bo jak nie to oferta bardzo interesująca przy najniższej taryfie 1600zł cena sklepowa 2300zł

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Całkiem ciekawie się zapowiada. Bez simlocka i w cenie konkurencyjnej do ofert telefonów z Androidem u konkurencji.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Telefon będzie z sim-lockiem. Będzie go można zdjąć dopiero po miesiącu!

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      wie ktoś jakie są ceny dla biznesu np. abo za 100+vat 😀

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Czekam z niecierpliwością na ceny w abo 50 🙂

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Dodatkowo w ramach Promocji użytkownik otrzyma 3 miesiące darmowego internetu i pakiet 500 MB przez pierwszy miesiąc.

      Rozumie ktoś to zdanie?:)

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      hmmm…no też tego nie rozumiem 😉

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Telefon bedzie bez simlocka. ceny damy jak dostane na maila

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      3 miesiące abo za free a 1 miesiąc pakiet 500MB za free

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      "75% terytorium Polski" – dobre sobie:D. Play nie obejmuje jeszcze 75% mieszkanców Polski a co dopiero terytorium.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      w prawach ogólnie znanej logiki koniunckja nie jest równa alternatywie 😉 Więc moim skromnym zdaniem to zdanie jest samo z sobą sprzeczne.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      zabawka fajna, tylko sieć dziadoska 🙂 problemy z jakością połączeń telefoniczny, internet 'mobilny’ jeśli przemieszczasz się z nim z kuchni do pokoju i to pod warunkiem, że jesteś w miejscu gdzie jest zasięg 😉 aż szkoda tego bohatera 🙂

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Masz pretensje do P4 ze mieszkasz tam gdzie psy du*pami wodę piją.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Cennik mi odpowiada, zwłaszcza, że u innych operatorów za starsze telefony z androidem (G1 i Magic) sie płaci więcej

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Większość z piszących to widać ze są debilami oferta jest rewelacyjna jeśli chodzi o cene telefonu w innych sieciach był by o jakies 200 droższy a co do internetu to tu play sie nie popisuje niestety jak tylko trafi mi w ręce hero to go sobie po testuje i zapewne zakupię.

    • jacktom
      Członek
      Liczba postów: 12

      Tu jest bład "Promocji użytkownik otrzyma 3 miesiące darmowego internetu i pakiet 500 MB przez pierwszy miesiąc. Tu chodzi o "3 miesiące bez aboonamentu" telefonicznego i dodatkowo jes 1 miesiac internetu 500mb za free. To ze play kaze sobie placic za dodatkowy pkiet internetowy to jest ok. Patrzac co oferuje era i orange to jest lepiej. U nich jest wyzszy abonament. A tu sam dedydujesz jaki pakiet ci starczy…

    • jacktom
      Członek
      Liczba postów: 12

      Ja u siebie w pracy sie bawiłem i jest super mialem kupic iphona 3gs ale wole jednak HTC Hero!

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      co oznacza, ze telefon w promocji dostepny za 25zł? W jakich ofertach?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      pewnie oznacza to że mają ograniczoną liczbę sztuk 😉

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Ceny rewelacyjne i śmiesznie niskie. Zobaczcie ile u innych opów kosztuje iPhone czy Magic w Orange i porównajcie do tego Hero. Brawo Play!

      Ciekawe tylko jak będzie z dosępnością tego fona bo ludzie pewnie będą brać hurtowo!

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Nie wiem gdzie wy macie taniej niż u konkurencji chyba że mowa o Orange. W Erze G1 kosztuje w taryfie dedykowanej 1zl/49zl w abo 85zl z 500mb transferu. Tutaj trochę ceny wysoki, do tego pakiety trzeba kupować a to obciąża jeszcze bardziej abonament.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Kretynie g1 to staroć i tyle ma kosztować powinien być nawet za złotówkę albo już za darmo porównaj sobie ceny g1 na starcie ciulu.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      @Tom: kultury trochę! Co od razu ludzi obrażasz! Nie umiesz inaczej prostaku? Max ma rację! I wcale takiej wielkiej różnicy między hero a g1 nie ma nie licząc oczywiście braku w hero fizycznej klawiatury qwerty.

    • jacktom
      Członek
      Liczba postów: 12

      tylko wez sobie abonament 65 pln plus pakiet 500 mb za 15 pl i wychodzi 80 pln w play w tym 166minut a w erze tylko 120, tak moze cena wyzsza samego urzadenia ale g1 to badziwe.. zobacz sobie parametry heto ja g1 za darmo bym nie chcial chyba ze na sprzedaz…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      a tak BTW, czy Play oferuje jakiś pakiet działający w CAŁYM kraju ? bo jak nie, to mamy chyba tyko 10gr / 100 kB ??? , co dla tego typu sprzętu nie jest zbyt wygodne

    • jacktom
      Członek
      Liczba postów: 12

      I zapomnialem dodac ze odejmij sobie jeszcze 3 misiesiace abonamentu to zaoszczedzisz jeszcze jakies 250 pln to akurat ci sie zwroci za cene telefonu ze wyzsza….

    • jacktom
      Członek
      Liczba postów: 12

      MM: Ty chyba nie widziales specyfikacji hero… popatrz dobrze czym sie roznia… tak moze tez nie ma hero tej klawiatury fizycznej ale slyszalem i tak nie wygodna jest… pozatym za kadym razem by rozsuwac tel by odpisac sms itp to szkoda czasu…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Tylko ten marny zasięg Playa…

    • jacktom
      Członek
      Liczba postów: 12

      Marny… to plus ma tez marny..(play jeszcze korzysta z roamingu plusa)? Play sie rozkreca bo on niedawna w miare jest na rynku.. caly czas buduje swoje stajce bazowe. poczekaj tyle lat ile plus, era ,orange sa na rynku to nie bedzie marny..Chociaz wiezrze ze play szybiciej bedzie mialo taki zasieg co inne sieci(poza Orange-badziew) Mam tez tel w orange i na to dopiero klne… cigle gubie zasieg i nie wazne jaki telefon mam..

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Akurat wg mnie (mam doświadczenie z G1) klawiatura fizyczna jest wielką zaletą tego telefonu.

    • jacktom
      Członek
      Liczba postów: 12

      Wiesz ja pracuje w sklepie z telefonami(bez simlock) i duzo tlefonow i sie przewinelo i jak telefon ma dobra kalwiature wirtualna i dobry wyswietlacz to nie korzystam z fizycznej… mi duzo klientow marudzilo na g1

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      A w jakim sklepie mozna kupic g1 bez simlocka?

    • jacktom
      Członek
      Liczba postów: 12

      akurat o g1 to mowie co klienci mowia jak kupili g1 w erze… i chcieli zmienic na cos innego bo mieli dosyc tego telefonu.. a hero tez jest juz w w sklepach na polce.. jak macie problem z operatorem kupie sobie bez aboanmentu za 2300. ja hero sie bawilem u siebiewlasnie i nie chce iphona juz.. a hero mnie urzekl.. i polecam go..

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Pisząc o marnym zasięgu miałem na myśli UMTS czyli 3G. Ten znaczek akurat potrafi często zniknąć na moim telefonie w play. Więc biorąc to pod uwagę, to trzeba dobrze temat przemyśleć. Bo z zasięgu plusa to netu nie będzie taniego.

    • jacktom
      Członek
      Liczba postów: 12

      no tak nie bedzie ale chyba czytales ostatnio ze play dodal kolejsne miasta do zasiagu internetu? On sie rozwija z zasiegiem wiec tylko poczekaj… ja mieszkam we wroclawiu ale przy samej granicy miasta niby tu zasieg 3g ma kazdy operator a tak naprawde tylko play ma i mi nie znika zasieg.. wiec ja zadowolony jestem..

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Pewnie że tak G1 jest stanowczo lepszy. HTC w Play nie opłaca się brać za takie ceny, do tego jeszcze kupować dodatkowe pakiety transmisji. Nie opyla się. G1 wychodzi stanowczo korzystniej.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Ci co mówą, że ta oferta jest słaba albo gorsza od Ery.

      eShop Play / OnePlay 25/ 36 miesięcy:

      30x25zł + 3×18,57zł + 499zł = 1305,25zł

      Cena rynkowa HTC Hero: 2299zł

      A jak przenosisz numer z innej sieci to masz 40 darmowcyh minut do wszystkich, czyli za 25zł masz 91 minut.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Oferta Ery na 24mc a nie na 36 jak w Play.

      Oferta dedykowana 85×24 +49zl=2040 ze wszystkim, łącznie z ceną za telefon.

      I dostajemy 120minut plus 500mb bez żadnych dodatkowych kosztów.

      Mało tego telefon G1 nowiutki z gwarancją to koszt 1100-1200zł a w Erze dostajesz go za 49zł

      Do tego hotspoty!

      Także /nick nie pisz takich rzeczy że jest lepiej w Play bo zapomniałeś doliczyć netu.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Fiodek kup sobie kalkulator i przelicz juz wyzej pisalem

      w erze masz 2040zl

      a w play 21×60+659=1260+659=1919 do tego masz o 30 minut wiecej i lepszy(drozszy) telefon.Ktory mozesz sprzedac za 1500-1700zl i kupic g1 za 1000. Wiec oferta ery jest o jakies 600-700zl gorsza

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Tyle, że Era ma 7,2 Mbps, a PLAY tylko 1 Mbps ( i to tylko w jego zasięgu, a nie Plusa).

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      21*25zł=525zł+999zł=1524zł za telefon bez sim locka który na rynku ma wartość o 200-300zł większą

      kupić, kartę Playa dać matce / żonie / dziecku i używać w sieci, która się podoba

      gdzie tu problem ?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      ja —> tylko zapominasz ze net w Play jest ograniczony i dziala tylko na wlasnych nadajnikach. Nie ma sie co spierac, telefon jest drogi i drogo licza sobie, tak samo jak za Omnie HD w Play nie ma juz tanich telefonow a ich abo jest takie sobie.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Proszę powiedzcie mi kilka rzeczy w skracając jak można:

      – czy można wyłączyć automatyczną aktualizację danych ( podobnie jak w iphone)

      – czy można go kupić i po zdjęciu sim looka użytkować w innej sieci ? ( pytanie dotyczy kwestii czy sim looka można zdjąć od ręki )

      pytam , ponieważ odpowiedzi są tu różne 🙂

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      cena super,ale pewnie będzie to następny "telefon widmo" w play…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      SKONCZONY BOHATER – … i tak go widzieli, brak Hero w Playu

Przeglądanie wątków odpowiedzi 46
Odpowiedz na: Odpowiedź #179355 w HTC Hero z Androidem w PLAY od piątku w cenie od 1 zł (aktualizacja)
Twoje informacje:




Anuluj