Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › HTC Hero z Androidem w PLAY od piątku w cenie od 1 zł (aktualizacja)
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość5 sierpnia 2009 o 11:39Liczba postów: 138970 -
Anonimowy
Gość5 sierpnia 2009 o 12:00Liczba postów: 138970 -
Tu jest bład "Promocji użytkownik otrzyma 3 miesiące darmowego internetu i pakiet 500 MB przez pierwszy miesiąc. Tu chodzi o "3 miesiące bez aboonamentu" telefonicznego i dodatkowo jes 1 miesiac internetu 500mb za free. To ze play kaze sobie placic za dodatkowy pkiet internetowy to jest ok. Patrzac co oferuje era i orange to jest lepiej. U nich jest wyzszy abonament. A tu sam dedydujesz jaki pakiet ci starczy…
-
Anonimowy
Gość5 sierpnia 2009 o 12:59Liczba postów: 138970 -
Anonimowy
Gość5 sierpnia 2009 o 13:03Liczba postów: 138970 -
-
-
Marny… to plus ma tez marny..(play jeszcze korzysta z roamingu plusa)? Play sie rozkreca bo on niedawna w miare jest na rynku.. caly czas buduje swoje stajce bazowe. poczekaj tyle lat ile plus, era ,orange sa na rynku to nie bedzie marny..Chociaz wiezrze ze play szybiciej bedzie mialo taki zasieg co inne sieci(poza Orange-badziew) Mam tez tel w orange i na to dopiero klne… cigle gubie zasieg i nie wazne jaki telefon mam..
-
akurat o g1 to mowie co klienci mowia jak kupili g1 w erze… i chcieli zmienic na cos innego bo mieli dosyc tego telefonu.. a hero tez jest juz w w sklepach na polce.. jak macie problem z operatorem kupie sobie bez aboanmentu za 2300. ja hero sie bawilem u siebiewlasnie i nie chce iphona juz.. a hero mnie urzekl.. i polecam go..
-
Anonimowy
Gość5 sierpnia 2009 o 14:25Liczba postów: 138970 -
no tak nie bedzie ale chyba czytales ostatnio ze play dodal kolejsne miasta do zasiagu internetu? On sie rozwija z zasiegiem wiec tylko poczekaj… ja mieszkam we wroclawiu ale przy samej granicy miasta niby tu zasieg 3g ma kazdy operator a tak naprawde tylko play ma i mi nie znika zasieg.. wiec ja zadowolony jestem..
-
Anonimowy
Gość5 sierpnia 2009 o 16:18Liczba postów: 138970 -
Anonimowy
Gość5 sierpnia 2009 o 17:50Liczba postów: 138970Oferta Ery na 24mc a nie na 36 jak w Play.
Oferta dedykowana 85×24 +49zl=2040 ze wszystkim, łącznie z ceną za telefon.
I dostajemy 120minut plus 500mb bez żadnych dodatkowych kosztów.
Mało tego telefon G1 nowiutki z gwarancją to koszt 1100-1200zł a w Erze dostajesz go za 49zł
Do tego hotspoty!
Także /nick nie pisz takich rzeczy że jest lepiej w Play bo zapomniałeś doliczyć netu.
-
Anonimowy
Gość6 sierpnia 2009 o 10:52Liczba postów: 138970 -
Anonimowy
Gość7 sierpnia 2009 o 10:10Liczba postów: 138970 -
Anonimowy
Gość9 sierpnia 2009 o 16:15Liczba postów: 138970Proszę powiedzcie mi kilka rzeczy w skracając jak można:
– czy można wyłączyć automatyczną aktualizację danych ( podobnie jak w iphone)
– czy można go kupić i po zdjęciu sim looka użytkować w innej sieci ? ( pytanie dotyczy kwestii czy sim looka można zdjąć od ręki )
pytam , ponieważ odpowiedzi są tu różne 🙂
-
-
AutorWpisy