Start Forum Sprzęt HTC HTC Gratia oficjalnie zapowiedziana- deja vu?

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • KamilBakowski
      Member
      Liczba postów: 1098

      Tajwański producent telefonów komórkowych zaprezentował „nowe” urządzenie HTC Gratia działające pod kontrolą Androida 2.2 Froyo. Smartphone ten wywołuje uczucie déjà vu, jest to nic innego jak lekko zmieniony telefon HTC Aria przeznaczony na rynek europejski.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Mi również przypomina HTC Desire, ale trudno się dziwić. Nowego designu dla każdego urządzenia nie będą tworzyć, zresztą i tak większość to ekran. Najbardziej mnie denerwuje interfejs, który w każdym dotykowym telefonie jest taki sam. Choć już wolę ten z np. Samsunga WAVE niż z Windowsa Phone 7 😉

    • KyokoMai
      Member
      Liczba postów: 143

      Ostatnimi czasy HTC wydało tyle urządzeń, że nie idzie już ich wszystkich połapać… I rzeczywiście Windows 7 Mobile mimo wszystko jest na oko niezbyt wygodnym systemem operacyjnym.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      rzeczywiście ostatnio dość dużo telefonów wydaje HTC i można się w tym wszystkim nieźle pogubić. Ja osobiście nie dawno przedłużałem sobie abo z HTC Desire w korzystnych planach optymalnych Orange, i na razie jestem zadowolony z tego modelu. Ciekawe tylko, jak przyjmą się na rynku te wszystkie kolejne nowości HTC.

Viewing 3 reply threads
Reply To: HTC Gratia oficjalnie zapowiedziana- deja vu?
Your information: