Start Forum Sprzęt HTC HTC Desire HD w ofercie podstawowej Play

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Z dniem 22 października do oferty podstawowej Play trafia HTC Desire HD. Od 27 października operator wycofuje z oferty także starsze modele.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      myślałem że coś za 1 PLN się pojawi z tym telefonem ;(. Jak to jest choćby z normalnym HTC Desire w Erze, Orange dla firm. No, ale może trzeba jeszcze na to trochę poczekać.

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      To ja życzę powodzenia w kupieniu go w salonie.
      Ja nie wiem, w salonach Play ostatnio to chyba w ogóle nie ma telefonów, chciałem kupić na prezent Samsunga S3310 – nie było, Samsunga S3600 – nie było, Nokie 2730 nie było, Pan poinformował mnie, że mają tylko na zapleczu Nokie 7070 Prism w zestawie fresh 🙄 powtórka z rozrywki była również w dwóch innych salonach, więc szczerze wątpię, że HTC będzie w jakimkolwiek salonie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      na pewno takich problemów nie ma z poprzednią wersją ( 3,7 calową). Jest praktycznie wszędzie dostępna, a przynajmniej w Plusie i wspomnianej wcześniej Orange, bo nie dawno sam sprawdzałem. Może niedługo Play zrobi jakąś większą dostawę. Bo faktycznie, z tego co piszesz nie wygląda to najlepiej.

Viewing 3 reply threads
Reply To: HTC Desire HD w ofercie podstawowej Play
Your information: