Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Heyah – opinie

Viewing 183 reply threads
  • Author
    Posts
    • konrad604
      Member
      Liczba postów: 9

      W temacie proszę wpisywać opinie na temat sieci Heyah

      Oceniacie wszystkie oferty operatora, reklamy, skuteczność promowania marki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Moja sieć o której się tu trochę napisałam już Subiektywna ocena – najlepsza z ofert. Dla mnie ze względu na równą taryfę i tanie międzynarodowe połączenia. Ale ogólnie tak czy siak uważam, że sieć godna uwagi – co by się nie działo to Heyah szybko reaguje na działania konkurencji i stara się nadgonić swoją ofertą. Prosty przykład – Kilka dni temu Play wprowadził ofertę Fresh licząc że zdeklasuje konkurencję. Dzisiaj Heyah ogłosiła, że mają jeszcze taniej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeszcze taniej, czyli zmniejszyli stawkę w pakiecie "taniej do wszystkich" z 45 do 25gr/minutę. Ciekaw jestem, czy pogrzebią również w Równej Taryfie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pewnie tak. Mają zamiar poza tym wypuścić mixa też ze stawką 25 gr/minuta bodajże.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To że mają wypuścić mixa to wiem, ale żeby coś o stawkach mówili to pierwsze słyszę – nie pomyliłaś się z ich nową ofertą multipakietu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Taka wieść się szerzy po forach i serwisach. Może po prostu ktoś puścił fałszywy przeciek? No, tak czy owak, ja tam nie jestem zainetersowana tym mixem. Zostaję przy multipakiecie – tym bardziej, że uważam, iż nowa wersja "taniej do wszystkich" jest bardzo korzystna.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no nie wiem, pewnie tak jak z głuchym telefonem -jedna pani drugiej pani… w każdym razie stawki jeszcze znane nie są.
      A ja zanim wydam osąd czy jestem czy nie jestem zainteresowana to wolę poczekać aż się jednak na rynku pojawi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Z tego co wiem w multipakiecie w pakiecie taniej do wszystkich nie tylko zmniejszyli stawkę do 25gr/min, ale również smsy do wszystkich sieci są za darmo. To znaczy, że pakiet 300 smsów do wszystkich już nie istnieje?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie wiem jak to jest z tym multi ale wiem już co z mixem. Stawki takie same jak w równej taryfie i w miarę tanie telefony.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mix jest i istnieje : http://heyah.pl/heyah-mix_mix

      nie ma już 300 smsów do wszystkich – jest tylko pakiet 0 gr za smsy.
      Poza tym zmienili taniej do wszystkich na 25 gr/min.
      Pozostałe pakiety są jak na razie bez zmian.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nawet w Mixie Heyah jest teraz podwójne doładowanie, czyli stawki za rozmowy lecą prawie o połowę w dół. Moim zdaniem- dzięki podwójnemu jest to chyba najlepszy mix na rynku. I w ogóle, jeśli chodzi o równe taryfy typu "taniej do wszystkich", to Heyah się najbardziej opłaca.
      Sam wolę jednak podwójne doładowania w TT- stawka do wszystkich też mi maleje o kilkadziesiąt procent i do tego jest godzina rozmowy za 29gr do sieci i na stacjonarne. W Erze jest teraz bez wątpienia najtaniej. Zresztą, tak jest od dawna.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      to o ile lecą w dół to zależy od inteligencji doładowującego jak się człowiek postara to faktycznie i o połowę taniej ma… – im mniejsze doładowanie za pierwszym razem i im większe drugie tym bardziej się opłaca

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czasem tego typu doładowania jednak nie do końca się opłacają, a to ze względu na okres ważności. W Heyah doładowanie za 20 zł nie przedłuża ważności konta (chyba, że się mylę). 50 zł przedłuża o 3 miesiące, 100zł o 4 miesiące, 150 o 6 miesięcy. Okresy ważności się sumują, ale jeśli ktoś ma okres ważności właśnie na wykończeniu, to bardziej może mu się opłacać np. doładować za 50+ 50 i dostać 50 ekstra- ma wtedy 150 zł ważnych przez 6 miesięcy. Jeśli doładuje za 20+50 i dostanie 50 ekstra- ma 120 zł z okresem ważności 3 miesiące. I tak np. 50+100 i 100 w ramach bonusu dają 250zł z ważnością na 7 miesięcy a doładowanie 20+100 i 100 w ramach bonusu dają ważność 220zł z okresem ważności 4 miesięcy. Ale to zalezy od sytuacji danego użytkownika.
      Ja w TT akurat nie mam takich problemów, sim ważny jeszcze przez kilka miesięcy, kasy pełno. Ale nawet, gdybym przekroczył termin ważności to i tak nie skonfiskują mi kasy z konta. Już po doładowaniu za 25zł kasa na konto wraca.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      yyy… aleś wyliczeń narobił… nie chce mi się w nie szczegółowo wnikać ja z doświadczenia wiem, że im więcej mam kasy tym szybciej się mi rozpływa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="ziggy":3jz8aeqm]Nawet w Mixie Heyah jest teraz podwójne doładowanie, czyli stawki za rozmowy lecą prawie o połowę w dół. [/quote:3jz8aeqm]
      Wow, no to nieźle, nie wiedziałam.
      A odnośnie przedłużania konta – ja tam z praktyki wiem, że jakoś jeszcze nie natknęłam się na problem końca wazności konta… i nawet jesli podwójne doładowanie nie przedłuża ważności, to doładowanie, które trzeba wykonać jako pierwsze – wydłuża. Zresztą, czy przypadkiem kwota, za którą się doładowuje drugi raz też nie przedłuza? I dopiero ta kasa, którą dostaje się za friko nie przedłuża?
      Przepraszam za ilość powtórzeń

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      perrin wszystko co doładowujesz, że tak powiem "za własne pieniądze" to przedłuża. nie przedłuża tylko to co dostajesz w gratisie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W TT, i pewnie też w Heyah doładowania przedłużają ważność konta, bonusy nie przedłużają. W TT można doładowywać nawet z abonamentu- przedłuża wartość konta+ dostaje się ekstra minuty. I w TT, czyli pewnie też w Heyah, ważność konta się sumuje. Czyli takie podwójne doładowanie może ci przedłużyć ważność konta o kilka kolejnych miesięcy naprzód.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak też sądziłam. Po prostu pojawił się zarzut, że rzekomo podwójne doładowanie nie przedłuża w ogóle… a to już bzdura. No , ale wolałam się upewnić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      po raz kolejny widać, że ci co puścili ten zarzut w obieg nie potrafią czytać ze zrozumieniem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A ja niestety w swoje c zytanie z rozumieniem bardzo szybko wątpię… no cóż. Czyli wszystko jest ok. Podwójne przedłużać przedłuża w sbosób całkiem logiczny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      z tym czytaniem ze zrozumieniem jest trudniej, gdy coś jest bezmyślnie napisane, ale tutaj wszystko było raczej jasne…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W ogóle: heyah się nam rozwija. Jeszcze do niedawna był tylko multipakiet, a teraz RT i mix do wyboru.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      abonamentu brakuje tylko ale to już będzie koniec świata, jak Heyah da abonament

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Z czasem i do tego by się człowiek przyzwyczaił… ale raczej wątpię. Jakoś tak nie pasuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      też wątpię szczególnie, że abonamentowe oferty teraz leżą i kwiczą… choć, kto wie, może właśnie w ten sposób heyah próbowałaby wykorzystać szansę? ale tak serio jakoś tego nie widzę…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Heyah zawsze była prepaidowa, a mix to taki półprepaid. Ale mieści się w ramkach prepaidu.
      Ja jednak wolę czysty pre
      Dobrze, że w miksie tez było podwójne doładowanie dostępne w Heyah. Sam znowu skorzystam z podwójnego w TakTaku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a czy przypadkiem ostatnio nie było? tak mi się coś kojarzy… ale mogę się mylić…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W TT podwójne doładowanie ostatnio było w lutym. Wcześniej- w grudniu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hm.. ale mi ten czas szybko leci Dobrze, że podwójne doładowanie weszło już im w nawyk i się powtarza co jakiś czas

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak co 2- 3 miesiące. Ciekawy jestem, czy utrzymają takie tempo wprowadzania podwójnych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no u mnie to wypada "co doładowanie". Jak jest podwójne to staram się doładowywać setką, chyba, że akurat tyle nie mam to tylko 50, ale to mi potem starcza na długi czas

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To tak samo jak u mnie w TT, ale gdyby teraz nie pojawiło się podwójne doładowanie- pewnie bym nie doładowywał. Bo kasę na koncie jeszcze mam z poprzednich promocji. A zdecydowana większość połączeń jakie wykonuję kosztuję mnie 29gr, niezależnie od czasu trwania. Czyli tyle co nic

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hihi no faktycznie trzeba często dzwonić, żeby wygadać tą całą kasę…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy trzeba często dzwonić? Ja dzwonię dość często i często gadam długo, zwłaszcza od jakiegoś czasu. Ale kasa z konta schodzi mi żółwim tempem. I mam spokój, bo jakoś nie czuję presji wygadania tej kasy, którą mam. A konto TT mam ważne przez następny rok.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mma dokładnie tak samo w Heyah, cały czas nie wykorzystałam kasy z ostatniego podwójnego doładowania. Co więcej, w z wiązku z tym, że przebywam w roamingu bardzo mnie cieszy obniżka cen smsów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ale z drugiej strony nie można też za wolno, żeby potem nie zamrozili nam środków na karcie po to jest tanio, żeby gadać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W wakacje kasa szybko zejdzie, szczególnie za granicą:P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca a wybierasz się gdzieś za granicę?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Bajadurka, o jakim zamrażaniu mówisz?
      Nie wiem czy Boca się wybiera, ale ja z moją K jedziemy do słonecznej Italii.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no w sensie że ma się kasę a nie można dzwonić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam kilka stów na koncie w TT, dzwonię dużo ale jakoś mi dużo z konta nie sciąga. Ale jeszcze nie zdarzyła mi się sytuacja, że mam kasę na koncie i nie mogę zadzwonić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja od prawie pół roku siedzę za granicą, dlatego ubolewam nad tym, że tańszy roaming dopiero od lipca, ale przyda się i wtedy:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ziggy kilka stów ? wow… nieźle… ja tyle to mam tylko po podwójnym ale w miarę regularnie mi ubywa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Całkiem możliwe, podwójne są ostatnio dość często a jak ktoś mało dzwoni to oszczędności rosną.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ale kiedyś je i tak trzeba wydać, nie ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Teraz korzystam z gzg- za 1 zł na miesiąc. I nic poza tym. A 80% moich rozmów to wewnątrzsieciówi. Dlatego kasa mi wolno schodzi. JA płacę 29gr za godzinę rozmowy, ty 29gr za minutę. To się nie dziwię, że szybciej ci kasa z konta znika.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ale ja mam niewiele osób w erze czy tt, większość mam w heyah…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      najgorsza siec jaką znam !!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie ma to jak poparta argumentami opinia. Może trochę więcej szczegółów?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a do tego jaka wiarygodna – od kogoś kto nawet nie jest zarejestrowany na forum…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W Heyah nowa oferta- '" Telefon bez związku" czyli nowe telefony w promocyjnych cenach bez konieczności podpisywania umowy. Tutaj więcej szczegółów: http://www.telepolis.pl/news.php?id=15506.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      już pisałam pod artykułem – podoba mi się to można zyskać tani telefon, a nic się nie traci. no i stawki niższe niż w mixie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Z tego co widzę, to pierwsza taka opcja na polskim rynku. Zawsze jakaś zmiana. Operator zabezpieczony, a użytkownik nie jest do niczego zobowiązany, może jedynie dostać dobry telefon za małe pieniądze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      w jakim sensie operator zabezpieczony?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W takim sensie, że jak komuś zależy na telefonie to będzie płacił regularnie co gwarantuje operatorowi wpływy, a umowy nie trzeba podpisywać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      e tam, moim zdaniem to żadne zabezpieczenie… wątpię, żeby komuś aż tak zależało, żeby "choćby się waliło i paliło będzie doładowywał"… raczej to oferta dla tych, którym i tak "po drodze jest".

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ale na pewno niższe ceny motywują i zachęcają do regularnych doładowań.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no tak, niektórzy pewnie będą się pilnować, żeby doładować, ale tak jak pisałam, raczej nie za wszelką cenę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A zmieniając temat, korzystaliście już z nowej witryny mobilnej? Jak wam się podoba?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jeszcze nie korzystałam, ale w wolnej chwili oblookam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mi się podoba, mimo tego, że z internetu w telefonie nie korzystam zbyt często ta witryna jest bardzo funckjonalna.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      z funkcjonalnością są najczęściej problemy jeśli o mobilne witryny chodzi…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Natrafiłam dziś na newsa. Przy doładowaniu min. 20 zł można dostać nawet 1500 minut w Heyah i na stacjonarne na długie weekendowe gadanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja czytałem na media2, promocja dotyczy również Tak-Taka:

      [quote:aak0dp44]Użytkownicy taryf pre-paid w Erze za doładowanie konta z przedziału 25-49 zł otrzymają bonus 100 zł,[/quote:aak0dp44]

      Super premia kasowa, wprawdzie kasa do wykorzystania tylko w sieci, ale mimo wszystko można się tylko cieszyć. Więcej szczegółów jest tutaj: http://media2.pl/telekomunikacja/54501- … heyah.html

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      oj, dopiero doczytałam, że to tylko przez weekend… no ale dobre i to. niemniej, żeby wykorzystać te minutki trzebaby gadac i gadać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ale z tego wynika, że promocja w Heyah i TT jest na innych zasadach. Myślałam, że wprowadzili takie same warunki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a w TT ta stówka idzie tak "aż do wykorzystania"?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      O dobre pytanie, bo tak się zastanawiam czy w Heyah bonusowe minuty przechodzą na kolejny tydzień czy przepadają?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      w heyah przepadają niestety. I zastanawiam się czy tak samo jest w TT…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ah, to dobrze, że większość wykorzystałam, strata niewielka bo i tak w tym czasie musiałam doładować. Niestety środki z ostatniego podwójnego już wyparowały.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no u mnie dokładnie tak samo… mam nadzieję, że o nie koniec podwójnych i jeszcze wyskoczą z tą promocją

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No też czekam na jakieś newsy, bo jak na razie to ruch tylko w społecznościowkach, nasza klasa i lowalowa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja chyba spróbuję sobie wygrać telefonik na NK też byłby fajny bonus

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Właśnie przeczytałam newsa z telepolis, przewodniczący SLD wyraził swoją dezaprobatę dla filmiku z Letniej szkoły korzystania z telefonu, w którym parodiowana jest Jolanta Kwaśniewska.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ta, ale oni myśleli że to reklama w tv jest :] nawet nie próbowali się dowiedzieć nic więcej…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Troszeczkę sprzeczne są informacje na temat tych darmowych weekendów. W newsie na telepolis napisane jest, że za 50 zł doładowania otrzymuje się… 1000 zł na weekend!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no bo tak jest. gdzie tu sprzeczność?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Alw chodziło także o samą parodię, nieważne gdzie filmik został umieszczony, ważne, że została sparodiowana Pani Kwaśniewska. A co do doładowań weekendowych- także nie widzę tu żadnych sprzeczności.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Bajadurka":2pf9i14v]no bo tak jest. gdzie tu sprzeczność?[/quote:2pf9i14v]

      Bodaj na media2 informacje były bardzo pomieszane i nie wiele z nich wynikało, ale wszystko jasne – 1000 zł za 50 zł doładowania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ale w TT. w heyah za 50 zł doładowania jest 1000 ale minut a nie złotych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A nie orientujecie się przypadkiem co z Internetem mobilnym w Heyah? Miał być jakoś w sierpniu, ale na razie nic nie słychać o nim.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no nic nie wiadomo, cisza póki co.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Bajadurka":20auioxf]ale w TT. w heyah za 50 zł doładowania jest 1000 ale minut a nie złotych.[/quote:20auioxf]

      Zgadza się – pomieszałem z moim TT. Ale i tak już po promocji. Ostatni dzień na doładowanie i skorzystanie z weekendowego bonusu był wczoraj.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Koniec tego dobrego;P Promocja i tak była całkiem długa, teraz czas na podwójne:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca pomarzyć można

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Sugerujesz, że go nie będzie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no będzie pewnie, ale raczej nie za szybko… przynajmniej nie spodziewałabym się go w najbliższym czasie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie wiem czy korzystacie z taryfy pakietowej, ale jeśli tak, to dobra wiadomość, obniżono próg aktywacji pakietów do 30zł: http://www.telepolis.pl/news.php?id=15813.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      łeee szkoda, że dopiero teraz jak już z multipakietu nie korzystam :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zawsze można do niego wrócić;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no można, można, ale chyba jednak bardziej opłaca mi się nowa heyah

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mi też i sytuacja ta chyba szybko się nie zmieni, póki mam stawkę 29 gr i bezpłatne smsy w sieci nawet nie myślę o powrocie do pakietowej:P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mnie szczególnie te bezpłatne eski przekonują

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Od 10 września kolejne podwójne doładowanie w Heyah:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no cieszę się jak nie wiem nie spodziewałam się tego doładowania teraz, raczej dopiero w grudniu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja też , zważywszy, że dopiero co mieliśmy bonus weekendowy. Heyah rządzi:D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Szczerze mówiąc sądziłem, że po obniżce cennika wyjściowego do 29gr, Era zrezygnuje z bonusowych doładowań. Bardzo miłe zaskoczenie: podwójne w Heyah, potrójne w TT.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      podwójne w heyah ma tą przewagę że nie ma ograniczonego czasu na wykorzystanie i można wykorzystać na wszystko – a najlepsze byłoby takie combo – potrójne, na wszystko bez limitowanego czasu spełnienie wszystkich marzeń :d

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Widzicie? Przewidziałem, że podwójne będzie na przełomie września i października, szkoda tylko, że na innych zasadach jest promocja w TT, my mamy potrojenie i kasa do wydania wewnątrz sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jest podwójne w Heyah, więc pewnie za jakiś czas będzie także w TT i na odwrót, potrójne pojawi się w Heyah.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      w TT potrojenie wewnątrz sieci i też na transfer danych, czyli na podobnych zasadach, na jakich były darmowe weekendy w sierpniu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hehe no kto wie, może wymyślą coś jeszcze fajniejszego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Co masz na myśli? Potrójne do wszystkich? Kto wie;P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no na przykład ale jak widać są kreatywni więc może jeszcze coś innego wymyślą no nie wiem, na przykład że za doładowanie dwa razy dostajesz darmowy numer na czas trwania okresu doładowującego dla mnie to byłoby idealne – jakbym przez pół roku mogła gadać z moim chłopakiem za darmo, to w tym czasie pewnie nie wydałabym nawet tej kasy którą doładowałam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Rzeczywiście , kombinacji jest mnóstwo i wydaje mi się, że bonusy będą jeszcze ewoluować- na to teraz stawiają operatorzy. Stawka podstawowa pewnie utrzyma się przez jakiś czas na tym poziomie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak widać- teraz operatorzy prześcigają się właśnie w atrakcyjności bonusów. Było podwójne w Orange, na które Tak Tak odpowiedział potrojeniem a Heyah podwojeniem na innych zasadach, itp. Tylko Play pogarsza ofertę bonusów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hihi heyah puściła do obiegu nową grę http://www.nietolerujemykruczkow.pl/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wrzuciłam już linka do innego wątku zanim zobaczyłam tego, ale gierka całkiem fajna;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Heyah buduje społeczność graczy Dobry krok do targetu Heyah. Jeśli chodzi o bonusy to TT i H obecnie rządzą. Play coraz słabszy, a Happy day w Orange straszna słabizna.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no raczej te kruczki mnie tak swoim śpiewem drażniły, żę teraz mogę się zemścić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Heyah jest jedyną marką, która tworzy wokół siebie społeczność. Ostatnie akcje, które wchodzą przy okazji kolejnych ofert, czy nawet firmowe forum Heyah, to chyba ciągle ewenement.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Na Facebooku też ma swoją grupę, Letnia szkoła była także na naszej klasie- sietny sposób na nieco mniej konwencjonalną reklamę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      opanowali też fotkę, no i nie zapomnijmy o ich własnej stronie – lowalowa.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A właśnie, korzysta ktoś może z tego serwisu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ja niestety nie mam czasu żeby tam siedzieć i to ogarniać… może w przypływie jakiejś zimowej nudy się wciągnę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Do tej pory nie korzystam z tego serwisu, ale w gierki Heyah chętnie gram:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hihi ja wciąż się bawię w wystrzeliwanie kruczków

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja w wolnych chwilach też;P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      fajnie, że gierka jest krótka i można ją sobie faktycznie włączyć "w przerwie" i nie trzeba się w to specjalnie mocno angażować

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W dodatku banalnie prosta, ale wciągająca.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      heh, zauważyłam, że co jakaś atrakcyjniejsza promocja to dają nową gierkę, to może teraz do godzin za grosze dadzą nową? hihi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie za często byś chciała Możliwość korzystania z Godzin za Grosze jest już wystarczającym prezentem, na nową gierkę w Heyah jeszcze poczekamy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      pazerna się zrobiłam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Masz na myśli gierkę internetową, taką jak na przykład kruczki?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nom ale ja tu sobie tylko tak gdybam, nie wierzę w to że coś nowego teraz wymyślą

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pewnie za jakiś czas, mi się jeszcze strzelanie do kruczków nie znudziło;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja czasami wracam do walca

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Walec był pasnonujący
      Ważne, że udało im się stworzyć gierki grywalne, do których chętnie będą powracać użytkownicy. Korzystam z TT, a nie Heyah, a mimo wszystko chętnie od czasu do czasu zagram

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Właśnie, to także plus, w gierki grają nie tylko użytkownicy Heyah, więc automatycznie jest to reklama sieci i zachęta, by do niej wstąpić;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no taki pewnie był cel

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Teraz standardowa reklama to za mało, chociaż spoty Heyah i tak na długo pozostają w pamięci a przy okazji dobrze przedstawiają ofertę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      btw – widzieliście nową reklamę mixa ? flower edition

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Super, poprzednie były ekstra, ale ta jest słodka:) Uwielbiam ten duet. Oferta tańszych telefonów też jest spoko.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no trochę się zdziwiłam jak pies zrobił usta w dziubek

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja też, widać Heyah zbliża:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Heyah się bierze za roaming https://www.telix.pl/artykul/w-heyah-tan … 32454.html w końcu ktoś zrobił ten pierwszy krok! mam nadzieję, że tutaj też się zacznie bitwa między operatorami

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      O proszę, w końcu się coś ruszyło w tej kwestii. Stawki całkiem niezłe, właściwie o połowę tańsze . Przyda się bardzo podróżującym do Niemiec;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      stawki bezkonkurencyjne i pozostaje wierzyć, że wkrótce i inne kraje wezmą pod lupę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Bardzo prawdopodobne, nie sądzę, by Heyah skończyła na jednym kraju, podejrzewam, że z czasem wejdzie w to cała Europa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hmm… póki co nazywają to promocją, ale myślę, że wejdzie to na stałe do oferty Heyah

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tez tak mi się wydaje, a stawa jest naprawdę atrakcyjna i może przysporzyć Heyah zwolenników, szczególnie podróżujących za zachodnią granicę. Jest już osobny temat dotyczący roamingu w Heyah.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Heyah ma bezdyskusyjnie najlepszą ofertę jeśli chodzi o połączenia zagraniczne. Bardzo cieszy to, że sieć nie osiada na laurach, tylko dalej proponują kolejne miejsca, do których dzwonić można znacznie taniej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie dość, że jako jedyni w ogóle promują się w tej dziedzinie to w dodatku faktycznie stawki mają takie, że "wow" nie wyobrażam sobie teraz dzwonienia z innej sieci za granice…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W roamingu tez jak na razie wysuwają się na prowadzenie jeśli chodzi o stawki. Ciekawe czy ten rok będzie przełomowy pod względem roamingu-oby.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      też mam taką nadzieję. wróżę przełom w sezonie letnim (czyt. wakacyjnym)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Do tej pory większość obniżek była w lipcu, więc teraz dość szybko się za to zabrali. Może tym razem będzie nieco konkretniej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      albo pomału rozkręcają tę wojnę, która zacznie się w środku sezonu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak na razie nikt się nie poderwał do walki z Heyah. Ciekawe czy konkurenci się obudzą czy nie zrobią nic tak jak to było z tanimi połączeniami zagranicznymi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hmm… walkowerem oddadzą?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No właśnie nie wiem czy przypadkiem obniżenie stawek w roamingu to nie jest odgórny wymóg. Jeśli tak, to pewnie zmiany będą u wszystkich operatorów. Pytanie tylko kiedy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ok, może obniżą tyle ile będą od nich wymagać, ale dziwne, że nie biją się stawkami o ten segment rynku…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Teraz rozpoczęła się walka na darmowe numery- jak na razie Heyah i Play. Zobaczymy kto będzie następny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeszcze TT dał 3 darmowe numerki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Akurat te w TT są na trochę innych zasadach, ale o tym już było w innym temacie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zasady może inne, ale darmowe numerki wprowadzili, dlatego przypomniałam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Era i Heyah znów jako pierwsze wprowadziły tego typu bonus, ale widać , że teraz nieco zróżnicowały swoje usługi. Przynajmniej nie jest nudno, każdy operator ma co innego;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nie no, trzeba zwrócić honor playowi że to oni chyba pierwsi dali darmowe. No ale nie ważne kto pierwszy, ważne, że moja sieć też nie poskąpiła

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wydawało mi się, że to Heyah była pierwsza, ale powiem szczerze, że nie śledzę dokładnie poczynań Playa. Tak czy inaczej ich stan darmowy tez jest całkiem ok.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wiadomo- dla tych co do play dzwonią… mi to by taka oferta nic nie dała – nie mam ani jednego znajomego do którego bym dzwoniła w play …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja niestety tez nie, pewnie dlatego Play wprowadził stan darmowy do wszystkich, bo i tak użytkowników ma stosunkowo niewielu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jest ok, ale nie oszukujmy się, jak ktoś wcześniej wspomniał, użytkowników Play ma mało. Ja nie mam nikogo wsród znajomych z Play.
      Jeśli o Heyah chodzi, specem od oferty nie jestem, ale komunikację mają fenomenalną reklamy są wszędzie i są naprawdę świetne. Nie wspominając już o tym jakim przebojem w ogóle weszli an rynek 6 lat temu – każdy mówił o czerwonej łapie. to była chyba pierwsza kampania w Polsce, w której nie było od początku wiadomo o co właściwie chodzi sprawdziło się jak widać.
      Ahh, ale sobie na wspomnienia pozwoliłam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Co do komunikacji, na facebooku zakończył się kolejny konkurs Heyah, więc warto być na bieżąco- może jakaś nagroda wpadnie;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wow, a to ciekawe a jakiego typu nagrody wchodzą w rachubę? Chyba poszukam… jest fan page podejrzewam, to teraz dość modne Wydawało mi się, że kiedyś ktoś mi wysłał zaproszenie do gierki flashowej z Ryśkiem, faktycznie robią tam chyba sporo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Na pewno wygrać można super heyowe kubki:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Już się bałam, że długopisy i smycze kubek fajna rzecz! zawsze się przyda, a takie z jajem to można wręcz kolekcjonować.
      Widziałam fan page na fb konkursy są fajne, takie z humorem. Jestem ciekawa ściemoniszczarki do masakrowania ściemy Ściemniacze pod latarnię!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Fajna sprawa, nie dość, ze jesteś na b bieżąco, to jeszcze możesz coś wygrać;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No właśnie – wartość informacyjna przede wszystkim. Jakby tego było mało to jest to jeszcze prowadzone naprawdę z jajem więc przy okazji masz jeszcze serwis rozrywowy – ściemoniszczarka rządzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Fakt, teksty są naprawdę dobre, podobnie jak te w większości reklam Heyah.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Noo, a wymyślanie takich bzdur wcale nie jest łatwe udana bzdura jest bardzo chwytliwa – moja współlokatorka była swego czasu absolutnie wszystko kwitowała zwrotem "no to sru" Już jej przeszło na szczęście – dobrze, że o ściemoniszczarce nie słyszała.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To nie takie zupełnie bzdury, większość z nich coś za sobą kryje;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To co za sobą kryją niestety często nie jest już na poziomie abstrakcji zwykłego zjadacza chleba dlatego hasła się podobają, ale tak na dobrą sprawę nikt nie jest w stanie określić dlaczego mu się hasło podoba

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czasem warto się trochę wgłębić w hasła reklamowe.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      I tak tajemnicy świata z nich nie odkryjesz i nie pokapczysz się jak na Ciebie oddziałują to są takie sprytne rzeczy wbijające się nam w mózgi, ani nie wiemy kiedy i już śpiewasz w windzie "senaaaator, to najpięknieeeejsze szafy świaaata" o.O Jaak to długo za mną chodziło
      Wracając do tematu, coś nowego w kwestii Hejowej się dzieje może? Chyba nie bardzo jeszcze, co?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Z tego, co wiem, nic nowego, ale nadal dzwonimy za darmo do wszystkich w sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja już wiem wprowadzili do miksa 2 nowe fony, a jednego obniżyli koszta. tu jest link do artykułu http://media2.pl/telekomunikacja/63186- … onami.html
      Ha w końcu ja wiem coś lepiej niż ktoś na forum

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A tak, to fakt, w mixie tez się sporo dzieje, a mówi się o tym znacznie mniej. Obniżek to już było tam całkiem sporo, więc jeśli ktoś planuje zakup mixa, to poza dobrą ofertą załapie się jeszcze na jakiś fajny telefon w dobrej cenie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja bym się osobiście na mixa nie zdecydowała, ale dobrze, ze Heyah żadnej oferty nie zaniedbuje. Dużo bardziej mi się podoba telefon bez związku, chociaż musiałam dojrzeć, żeby zobaczyć zalety tej oferty, bo moja pierwsza myśl była taka "co mi po telefonie za rok"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No to już zależy, co kto woli. Jeśli ktoś chce w miarę tani i dobry telefon to mix jest znacznie lepszą opcją. Jeśli ważniejsze są bonusy to prepaid zdecydowanie tu wygrywa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Bonusy są niezaprzeczalnie potrzebne poza tym przy bezzwiązkowcu nic Cię nie trzyma zobowiązania, któej podejmujesz. Jedyną konsekwencją niedotrzymania programu jest brak opcji kupienia telefonu – to stosunkowo mało Nie podpisuje się umowy – to chyba największa zaleta oferty. Cierpliwość popłaca.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Podoba mi się, że nie muszę na początku określać jaki wezmę telefon, bo przecież i modele telefonów i ich ceny zmieniają się bardzo często.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Noo, przez rok na pewno pojawi się masa nowości i telefon, na który byś zdecydowałą się teraz będzie już może przestarzały Ten rynek rozwija się strasznie szybko, więc nie mogli zamrozić wyborów telefonów, dobrze, że jest on elastyczny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dlatego właśnie zdecydowałam się na tę ofertę, mogę zrezygnować w każdej chwili,a jeśli nie zrezygnuję to może uda się jakiś dobry telefon kupić w dobrej cenie;)

    • Anna23105
      Member
      Liczba postów: 4

      Jestem za tym aby Heyah zrobiła teraz krok w kierunku tańszego internetu w telefonie 🙂 np. Obniżyła stawkę z 0,02gr za 100kb na 0,01gr lub tak jak juz jest w Orange i w Play darmowe transfery danych za doładowanie konta 🙂 no i oczywiście mogliby obniżyć koszty za wysłanie mms’a bo 0,40gr na dzisiejsze czasy to drożyzna 🙂 Co o tym sądzicie? 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Złodzieje! W heyah kradną z konta za gry których się nie zamawia! Nie polecam tych oszustów!

Viewing 183 reply threads
Reply To: Heyah – opinie
Your information: