Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Heyah nie toleruje kruczków
Przeglądanie wątków odpowiedzi 10
-
AutorWpisy
-
-
Anonimowy
Gość16 września 2009 o 19:59Liczba postów: 139021Ładne bez kruczków…. własnie mnie okradli na kasie,uruchomiłem kilka pakietów,w ogólnym regulaminie nic nie było,wrzuciłem inny aktywowany za darmo ale okazało się że w nim niektóre pakiety nie chodzą,wrzuciłem kodem ekspresowym stary również bezpłatnie i okazało się że w ciągu 5 minut skroili mnie na 2 dychy.Z pakietów ani raz nie skorzystałem a przepadły ze tak powiem na korzyść operatora bo kasę wzięli ale mimo niewykorzystania ani nie przywrócili stanu konta ani nie było nic włączone jak wróciłem do starego.Lala z biura obsługi wyciągła mi jakiś regulamin na 5 podstronie w której o tym mówią…. wcale bez kruczków.~…
Heyah kradnie a reklama to ŚCIEMA!
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 10