Start Forum Sprzęt Komputery i akcesoria HandWave, czyli interfejs bezdotykowy

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Aikon Lab zaprezentował aplikację o nazwie HandWave. Program pozwala sterować funkcjami telefonu oraz multimediami za pomocą sensora kamery do videorozmów.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      TRUDNO TO NAZWAĆ STERWANIE SKORO NIE MOŻNA WYBRAĆ OPCJI W MENU, TYLKO PORUSZANIE W PRAWO I W LEWO, POZA TYM APLIKACJE TRZEBA PODPISAĆ ABY DZIAŁAŁA CERTYFIKATEM

    • dydymus
      Member
      Liczba postów: 13

      Po pierwsze jest to wersja beta Semir pracuje nad wersja która będzie umiała poruszać się w obrębie menu, podpisanie nie jest kłopotliwa czynnością..trochę trudu nie zaszkodziło nikomu…Szczególnie że jest to program prawie za darmo wystarczy wpłacić 1 USD aby ja pobrać i wspomóc Semira i jego firmę Aikon LAB .Semir znany jest z udanych programów wykorzystujących sensor ruchu min: Shake me czy Nokmot.I już wiadomo że programem zainteresowana jest Nokia…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      tak tylko wytłumacz mi po co komu aplikacja która nie pełni żadej funkcji użytkowej nie można żadnej opcji w menu uruchomić więc do czego to niby ma być?

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      Przecież dydymus napisał, że Semir pracuje nad wersją, która umożliwi poruszanie się w obrębie menu – całego menu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      a ile sie trzeba namachać;]]], jakos nie przemawia to do mnie

Viewing 5 reply threads
Reply To: HandWave, czyli interfejs bezdotykowy
Your information: