Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Godzina rozmowy w Heyah za 29 groszy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 9
-
AutorWpisy
-
-
-
-
Anonimowy
Gość28 października 2009 o 16:26Liczba postów: 138928Szkoda że bez stacjonarnych. W Heyah to ja nie mam nikogo. Najwięcej w Orange i Erze. Żeby jeszcze to jakoś z Erą połączyli…
A tak na marginesie, to w Erze te 29 gr/godz do Ery i na stacjonarne obowiązuje do 2.11 włącznie. A nie słyszał ktoś co będzie dalej. Tak jak było kiedyś, czyli 99gr/godz. ?
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 9