Start Forum Inne Hydepark Gdładź gipsowa do wykończenia wnętrza

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Chodzi o to, że planujemy uruchomienie sklepu, komisu ze sprzętem gsm, akcesoriami itd. Obecnie ściany trochę straszą, są nierówne, pęknięcia i te sprawy. Czy położenie gładzi jest trudne? Sam dam radę to zrobić? Jaką wybrać – będę wdzięczny za wszelkie porady.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jakiś czas temu przechodziłem remont w domu więc mam jako takie rozeznanie w tym temacie. Próbowałem na początku gipsaru i średnio byłem zadowolony. Dobrze dopiero wychodziło NIda Finisz.
      Dobrze się nakłada i szlifuje. Jest stosunkowo miękką więc łatwo jest osiągnąć idealną gładkość. A po pomalowaniu farbą efekt jest rewelacyjny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote]Jakiś czas temu przechodziłem remont w domu więc mam jako takie rozeznanie w tym temacie. Próbowałem na początku gipsaru i średnio byłem zadowolony. Dobrze dopiero wychodziło NIda Finisz.
      Dobrze się nakłada i szlifuje. Jest stosunkowo miękką więc łatwo jest osiągnąć idealną gładkość. A po pomalowaniu farbą efekt jest rewelacyjny. [/quote]

      Dodam jeszcze, że chodzi konkretnie o tą gładź gipsową [url]http://www.siniat.pl/products/gipsy–g%C5%82adzie-i-tynki-gipsowe-nida/gips-szpachlowy-nida-finisz/ [/url] bo jest tego kilka rodzajów.

    • Anonymous
      Inactive
      Liczba postów: 16

      Decyzja dotycząca wyboru odpowiedniego tynku do dekoracji wnętrz jest ważnym etapem projektowania przestrzeni, ale równie istotne jest dbanie o wykończenie zewnętrzne budynku. W celu osiągnięcia harmonii i trwałości zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, postanowiłem zainwestować w Panele Elewacyjne Klinkierowe https://pl.royalfacade.eu/ z Ociepleniem oferowane przez firmę „Royal Facade” . Kiedy zwracałem uwagę na panele elewacyjne do wykończenia zewnętrznego budynku, kilka aspektów było dla mnie kluczowych: trwałość, estetyka, łatwość montażu oraz efektywność izolacyjna. Produkty „Royal Facade” spełniły moje oczekiwania na każdym z tych frontów.

Viewing 3 reply threads
Reply To: Gdładź gipsowa do wykończenia wnętrza
Your information: