Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO GaduAIR 29 groszy nie do wszystkich (aktualizacja)

Viewing 23 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od dzisiaj – dzięki GaduAIR – komunikator i komórka łączą się w jedną usługę i pozwalają na lepszą i tańszą komunikację, rozmowy, przesyłanie danych, korzystanie z Internetu. Mogą z niej korzystać wszyscy, nie tylko pasjonaci zaawansowanych nowych technologii. Sieć GaduAIR dostępna jest w całym kraju – czytamy w komunikacie prasowym GG Network.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Prawdopodobnie zadomowią się na dłuzej niż wpMobi, ale rewelacji nie ma.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Liczyłem na więcej w ofercie mobilneg internetu od operatora, który ma komunikator GG i doświadczenie w tej branży.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      no dokładnie, tańszy net jest w Heyah, nie ma też info o ważności konta. do tego bonusowe minuty tylko przez VOIP an stacjonarne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      tak jak myślałem nawet nie przebili oferty orange w abonamencie tylko sim…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Przecież są darmowe pakiety neta za doładowania. Źle to nie wygląda, ale zobaczymy gdzie tkwi haczyk i na ile połączenia wychodzące.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      0,49 do Play to prawie okazja 😉 Ważność będzie pewnie tradycyjna 50zł/3 m-ce, z czegoś muszą finansować te darmowe rozmowy i smsy. Albo stanie się to modne (a może) albo polegnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Prawdopodobnie rynku na ksztł Playa czy kiedyś Heyah tą ofertą nie zawojują, ale mogą się pokusić tytuł lidera oferty MVNO. Niestety gro z tych 6 mln jest już zagospodarowane i nie bardzo wierzę, ze warto bedzie im przejść do tego operatora. Tym bardziej, że praktycznie nie ma nic takiego, co by wyróżniało w sposob zasadniczy tę ofertę. Do tego GG jeszcze nie znalazło takich "playowców", którzy potrafią udowodnić, że 29 groszy jest tansze od 25 groszy:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      rozumiem, że reklamy w Gadu Gadu gratis?

    • PROZAK
      Participant
      Liczba postów: 1972

      Ważne że się coś dzieje , że jest konkurencja, może inni tez wprowadza wzorem GaduAIR darmowy dostep do gg. A te pakiety internetowe dawane jak z łaski to mnie śmieszą w tej popieprzonej polsce, co za beznadziejny kraj. Na swiecie i w europie w wiekszości krajów ludzie mogą pobierać dane z szybkością 50 Mb/s-160 Mb/s za całkiem niewysoki abonament oraz korzystać z darmowej łączności bezprzewodowej Wi-Fi a u nas jak ktoś ma 1 Mb/s za 60 zł miesiecznie mysli ze to raj.Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać z takich. Taka predkość powinna być darmowa!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      w sumie rzeczywiście dobrze że coś sie dzieje, ja i tak zostaje przy swoim orange go bo mam nizsza stawkę…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Duzo jeszcze brakuje tej ofercie. Ale widac MTR daja o sobie znac wszystkim. Na razie oferta raczkujaca, zobaczymy pozniej ja zostaje przy Heyah.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      A jednak 10zł/3m, czyli rośnie konkurencja dla Play w pewnym seegmencie rynku. Szkoda, że nie mozna sobie skompletować, nr tel podobnego do n-ru GG.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Info do GG. Proponuję dać instrukcję obsługi jak należy używać te dodatki i być online na GG i w jakich telefonach to można mieć. Czy na doładowaniu 10PLN będę miał GG w komórce za free przez 3 miesiące? Czy mogę z komórki dzwonić przez nr GG na stacjonarki? Nie rozumiem tej oferty! Wyjaśnijcie to łopatologicznie!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Warto zapoznać się z newsem: Szczegółowy cennik i Regulaminy świadczenia usług GaduAIR: [b]Tutaj[/b] . Tam prawdopdobnie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Tragedia. Popieprzone to na maksa. Ile muszę wydać na miesiąc, żeby korzystać z komunikatora GG w komórce?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Tragedia. Popieprzone to na maksa. Ile muszę wydać na miesiąc, żeby korzystać z komunikatora GG w komórce?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      @Olo: lopatologicznie to tak: za 10 zl bedziesz mial GG kompletnie za free przez komorke i jeszcze 10 zl do wygadania i 10 mb do wykorzystania np. do czytania telixa. @Olo#2: musisz wydac minimum 10zl/3 = 3 zl 33 grosze na miesiac zeby z tego korzystac, a cala kase mozesz zużyć na rozmowy. ja zainwestuje pewnie dodatkowo jednorazowo okolo 300 zl w Nokie E61 z pelna klawiatura na allegro i bede mogl z tego gg korzystac niemal tak wygodnie jak w domu bedac w szkole, w autobusie, pociagu itp. jakbys mial jeszcze jakies pytania to pisz…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      ladnie to obmyslili, nie powiem ciekawa oferta. niech heyah lepiej obnizy ceny na stale a nie 50 pakietow…… bo stala taryfa jest poprostu DROGA

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Nie mogę w żaden sposób aktywować opłaconego startera GaduAir!!! Co gorsza nie odpowiadają i nie reagują na moje reklamacje. To trąci oszustwem na dużą skalę, bo takich naciągniętych kupujących jest ponoć multum. W każdym razie nie znalazłem nikogo, kto z tego korzysta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Stawka za połączenie nie jest imponująca, taką samą oferuje Play i Heyah, z czego ta druga ma jeszcze darmowe smsy w sieci..Trudni będzie przebić się na tak konkurencyjnym rynku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      @Kelma

      Coś słabo poinformowany/a.

      Play nie dość że ma najtańsze połączenia głosowe, to

      jeszcze za np 10zł masz 1000smsów do wszystkich!

      Pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Tak, darmowych 1000 smsów na 10 dni? A w Heyah nawet z pustym kontem możesz korzystać z darmowych smsów wewnątrz sieci. I jeszcze rozmowy międzynarodowe…Jeśli chodzi o połączenia do Play, to realny koszt połączenia jest tańszy nawet w TT- jest teraz podwójne doładowanie. A GG samo z siebie często szwankuje. I podobne problemy na pewno przeniosą się do telefonii…Już są. Ale to młody operator. Zobaczymy jak to będzie wyglądać dalej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      @bruno

      Tylko że właśnie twoja Heyah ma smsy tylko do swojej sieci

      za darmo!

      Natomiast kupując doładowanie za 30zł w Play mamy

      3000smsów do WSZYSTKICH (gratis za doładowanie) i

      oczywiście całe 30zł na rozmowy do wszystkich po jedynie

      29gr!

      Pozdrawiam.

Viewing 23 reply threads
Reply To: GaduAIR 29 groszy nie do wszystkich (aktualizacja)
Your information: