Jesteś tutaj:---Fotografia ślubna

Fotografia ślubna2018-01-18T10:59:23+02:00

Start Forum Inne Hydepark Fotografia ślubna

 • Autor
  Wpisy
 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Może ktoś przerabiał – możecie polecić jakiegoś dobrego fotografa ślubnego z Jeleniej Góry??

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Jelenia Góra to nie jest w końcu takie małe miasto, ofert fotografów ślubnych masz tam całkiem sporo. Wystarczy zapytać w Google – [url=https://www.google.com/search?q=fotograf+%C5%9Blubny+jelenia+g%C3%B3ra&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b]tutaj masz efekt zapytania[/url].
  W taki oto sposób można znaleźć np tutaj [url=http://fotografiadm.pl/strona-glowna/o-nas/]fotografa ślubnego[/url] z tego miasta. Generalnie można przebierać w ofertach.

  Reklama
 • Andrzej M
  Uczestnik
  Liczba postów: 3

  Fotografia ślubna to to obecnie prawdziwa sztuka, w której chodzi o uchwycenie tych subtelnych chwil, emocji. To już nie jest tak jak kiedyś było, kilka suchych zdjęć do albumu rodzinnego.
  Zresztą wystarczy popatrzeć na portfolio fotografów np:

  1. http://annarenarda.com/
  2. http://pawelseelieb.pl/

  Aby zrozumieć o co mi chodzi.

 • scinawa
  Uczestnik
  Liczba postów: 5

  A propo albumu rodzinnego to bardzo fajna rzecz sobie zrobic jeden. U nas od lat jest prowadzony i w miare mozliwosci aktualizowany. Dobrze jest tez do kompletu kupic jakies ramki https://fripers.pl/c/ramki/ oprawiajac te z bardziej waznymi wydarzeniami jak urodziny czy tez inne rocznice slubow itp. Bardzo fajna sprawa miec taka kolekcje by moc ja pokazac dalszym pokoleniom i opowiedziec im o ludziach ktorych osobiscie nie znali.

 • Gocha12
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  Ja mogę polecić wyśmienitego fotografa działającego na terenie całego kraju, a nawet Europy. Niezwykle ciężko o dobre zdjęcia ślubne Warszawa jest ciężkim miejscem, gdzie łatwo wpaść na minę. Jednak Pan Marek na moim ślubie zaczarował po prostu. Serdecznie polecam – http://marekpodolczynski.com/ .

 • Alfred
  Uczestnik
  Liczba postów: 4

  Ja mogę polecić fajnego fotografa z okolic Tczewa . Pomysłowy koleś ze sporym doświadczeniem 😀

 • JaninaJarzyna
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  Ma ktos jakiegos sprawdzonego fotografa z Opolszczyzny? Najlepiej okolice Opola. Z góry bardzo dziękuję.

 • angelicamandy
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  Wedding photography is a precarious business, and it truly relies on what light you have access, what is where the wedding is occurring, how drawn in individuals are, and numerous different variables.Someone Do my Essay for Me

 • Debko
  Uczestnik
  Liczba postów: 2

  Proponuje zacząć od przeczytania artykułu – http://hotelnabloniach.pl/blog/jak-wybrac-fotografa-na-wesele/ wiele osób właśnie nie patrzy na portfolio tylko bierze fotografów z polecenia, co nie zawsze kończy się dobrze. Skoro jest tyle darmowych informacji w sieci warto z nich korzystać.

 • Parsival
  Uczestnik
  Liczba postów: 11

  Zgadzam się, najlepiej zobaczyć realizacje. Są fotografowie, których wpadki można zauważyć już na stronie głównej :/

 • anna nowak
  Uczestnik
  Liczba postów: 6

  Oczywiście, że tak. I nie odkładać tego na ostatnią chwilę. Dobre studia fotograficzne mają terminy zarezerwowane dużo do przodu i trzeba ich rezerwować tak samo szybko jak salę czy zespół ślubny…. Nie liczcie na to,ze uda się Wam znaleźć dobrego fotografa na miesiąc przed ślubem ( no chyba,że będziecie mieli duże szczęście)

  Proponowałabym przejrzeć sobie ich portfolio:

  Moim zdaniem maja wiele świetnych pomysłów jeśli chodzi o zdjęcia ślubne 🙂

 • Parsival
  Uczestnik
  Liczba postów: 11

  Ja teraz w trochę innym, ale pokrewnym temacie – kamerzysty. Może ktoś słyszał o tej firmie: http://kapitankamera.pl/ Zaciekawiła mnie ich oferta…

 • Anna Mathew
  Uczestnik
  Liczba postów: 2

  Monte Sucker and Jeff As-hack had an initial one. The perfect method to start shooting weddings is to have a decent fundamental comprehension of system and the specialty of photography University Essay Service regardless of whether that originates from formal instruction in the classroom, or the school of self-think about and harsh times. Over that, helping or interning with a built up ace is a gigantic help.

 • Valentina Taylor
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

  Much gratitude to you such an incredible sum for sharing! I will form a post soon about continuing with your direction.Expertise comptable Guadeloupe

 • veronicamurray
  Uczestnik
  Liczba postów: 1

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.