Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Era: Nie było zmowy ws. telewizji w komórkach

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era, także kategorycznie zaprzecza, aby było porozumienie między operatorami ws. telewizji w komorkach – poinformował Telix.pl Zbigniew Lazar, szef biura prasowego Polskiej Telefonii Cyfrowej (Era i Heyah).

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139241

      Pewnie że nie było też tak uważam, po prostu operatorzy nie chcą wchodzić w mobilną telewizję bo im się nie opłaca proste…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139241

      Myślę, że w tej sprawie UOKiK pomija spółkę Info, która akurat mi sie wydaje bardzo podejrzana. DVB-H wymaga ogromnego nakładu środków ze strony operatora, więc się nie dziwię, że się w to nie zaangażowali.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
Odpowiedz na: Era: Nie było zmowy ws. telewizji w komórkach
Twoje informacje: