Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe Era G1 z Google w sieci Era za 85 i 145 złotych

Viewing 14 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od 23 lutego Polska Telefonia Cyfrowa wprowadzi pierwszy na świecie telefon pracujący z system operacyjnym Android – Era G1 z Google. Telefon Era G1 z Google będzie oferowany wraz z dwoma specjalnie przygotowanymi taryfami o wartości 85 i 145 złotych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Szybko podali ceny. Ciekawe, ile osób się zdecyduję. Biorąc pod wuagę rynkową cenę telefonu , i warunki abo, to wychodzi całkiem dobra oferta, która może być jeszcze ciekawsza np. w biznesie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Cena wydaje się być całkiem interesująca. Chociaż po przeczytaniu testu można mieć niezbyt pochlebną opinię o tym urządzeniu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Czytałem różne testy, i średnia z nich wychodzi dobra. Oferta jest ciekawa, minut i transmisji powinno starczyć na normalne codzienne korzystanie. Sam telefon na Allegro po 5 miesięcznym, widocznym użytkowaniu (rysy itp.) wczoraj widziałem za 1250 pln, więc Era propnuję dobrą cenę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Ja kręcę – ale szpetny telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      To nowość. Era znowu wprowadza rewolucję. A oferta ciekawa, zwłaszcza, że telefon mega wypasiony.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      no rewolucja o tyle, że pierwszy telefon na Androidzie w Polsce. Widać że dobrze przemyślana oferta, i zgodnie z przeciekiem taniej niż iPhone był wprowadzany

    • Bazant
      Member
      Liczba postów: 27

      Bruno- czy tak bega wypasiony to bym się kłócił. Oferta ciekawa i o dziwo przystępna (chyba się zarząd w Erze zmienil… 😛 )! Jednak mi osobiście pop przeczytaniu wielu testów ten telefon się nie podoba, choruje na HTC Touch HD… 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      A wg mnie oferta jest bardzo spoko. Internet czyli paka danych wliczona w abonament ktory nie jest duzy. 85zl nie oszukujmy sie to sredni abonament a i minut daja duzo bo 120 do wszystkich. Netu mamy 500mb. Mozna w pelni pouzywac tego telefonu i co za tym idzie nacieszyc sie nim. Oferta bardzo udana.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      rozumie ze tu rowniez obowiazuje zasada telefon wolny od simlocka… to juz wkrotce bedzie mozna je kupic za 1000zl nowka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      jak dla mnie porazka i telefon i cena. Są lepsze telefony i o wiele ładniejsze od G1.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      dasdasd, ale ten telefon jest jedyny w swoim rodzaju 😉 zwłaszcza na polskim rynku. Lepsze telefony? Zależy kto, czego szuka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      ej ludzie lepiej poczekac na g2! chociaz i tak jest niebo lepszy od szajsfona apple

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Jak nie patrzeć pierwszy telefon na Polskim rynku z nowym systemem więc wart uwagi. Do tego uważam że oferta Ery jest przystępna i niezła, sporo minut, pakiet na internet i to dosyć duży a i cena telefonu w porządku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Android ze zdjęcia jest pokazany jako Tmobile. Ciekawe, czy w Polsce będzie jeszcze z logiem Ery, czy już Tmobile 😉

Viewing 14 reply threads
Reply To: Era G1 z Google w sieci Era za 85 i 145 złotych
Your information: