Nadawcy prywatni – Polsat, TVN, TV4, TV Puls i Emitel – operator naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej, zakończyli proces podpisywania umów dotyczących drugiego multipleksu. Pierwsze nadajniki – Warszawa, Poznań, Zielona Góra i Żagań – rozpoczną emisję już 30 września.
Pełna treść artykułu dostępna tutaj: