Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Emitel podpisał umowy z 4 nadawcami

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Nadawcy prywatni – Polsat, TVN, TV4, TV Puls i Emitel – operator naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej, zakończyli proces podpisywania umów dotyczących drugiego multipleksu. Pierwsze nadajniki – Warszawa, Poznań, Zielona Góra i Żagań – rozpoczną emisję już 30 września.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139184

      szkoda ze kilka dni temu w lubuskim padla cos transmisja DVB-T… ktos wie cos na ten temat?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139184

      koszty dla odbiorcy prawie takie same jak w przypadku najtańszych opcji w cyfrowym polsacie i cyfrze plus więc co zyskamy.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139184

      az dziwne ze Pan Jabczynski jako rzecznik ft.pl nic o tym nie napisał na blogu ;-)to ich przeciez grupa

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
Odpowiedz na: Emitel podpisał umowy z 4 nadawcami
Twoje informacje: