Start Forum Operatorzy VOIP Eacom VIP300: telefon VoIP z portem FXO

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na polskim rynku są dostępne telefony VoIP wyposażone w port FXO, dzięki czemu do telefonu można podłączyć linię tradycyjnego operatora stacjonarnego i można dzwonić i odbierać połączenia zarówno od operatora VoIP jak i operatora tradycyjnego.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Rok temu szukalem najlepszego telefonu z VOIP, znalazlem cud techniki Siemensa na Europe wschodnia – Siemens Gigaset C470IP 5 kont SIP, wyswietlacz kolorowy, sprawdza poczte co 15 min. i pokazuje na wyswietlaczu, sprawdza pogode, mozna skonfigurowac komunikator. To szczyt techniki tel. Siemensa w Polsce, lepszych telefonow w Polsce nie sprzedawaja, bo uznali, ze jestesmy durniami i lepszych nie potrzebujemy. No i chyba jestesmy, bo za te „cuda techniki” placimy wiecej niz niemcy !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      a tak spokojnie to polecam telefony VOIP, sam przenioslem numer do Freeconet z Netii, place teraz 5zl miesiecznie za utrzymanie numeru. Ale Netia cos znowu kreci, bo w nowych taryfach dostepu do internetu przeczytalem, ze bede musial placic za utrzmynie linii telefonicznej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Przepraszam bardzo… gdzie w tym newsie jest marka i model tego telefonu? Mamy cenę dla resellera – rozumiem, że mam dzwonić po sklepach i mówić, że chcę telefon, który u resellera kosztuje 249 zł? Będą wiedzieli, który telefon mam na myśli?

Viewing 3 reply threads
Reply To: Eacom VIP300: telefon VoIP z portem FXO
Your information: