Start › Forum › Sprzęt › LG › Dzwonek połączeń
Witam. Mam problem z ustawieniem dzwonku połączeń. Chciałabym ustawić jakąś pobraną piosenkę ale nie wiem jak.
Nazwa (wymagane):
E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):
Witryna internetowa: