Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Duży inwestor wyrzuca TP z portfela

Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
  • Autor
    Wpisy
    • rafaik
      Członek
      Liczba postów: 356

      Duży inwestor wystawił na sprzedaż 0,5 mln akcji Telekomunikacji Polskiej. Według kursu zamknięcia pakiet wart jest 7,14 mln zł. Czy powodem jest zbliżający się termin publikacji wyników i spodziewane słabe dane ?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139229

      Mnie się wydaje że na słaby wynik zapracował skostniały zespół zarządzający. A co za tym idzie brak reakcji na rzeczywistość. Są wg mnie za pazerni.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139229

      Danych przecież jeszcze nie opublikowano, wiadomo, że często prognozy analityków bywają rozbieżne z rzeczywistością, może być różnie…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139229

      Tepsie nie zależy na nowych klientach. Chciałem mieć u nich inetrnet ale przez pcmke nie chcieli mi go założyć. Teraz likwiduje całkowicie telefon i nie będą na mnie nic zarabiać.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139229

      o francuzeczko …

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139229

      Niech dalej biorą za utrzymanie łącza !!!

      Właśnie dlatego nie kupiłem Neostrady.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
Odpowiedz na: Duży inwestor wyrzuca TP z portfela
Twoje informacje: