Start Forum Inne Hydepark Druk sitodrukiem Czy warto

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Mam pewną partię koszulek do nadrukowania. W drukarni doradizli mi druk sitodrukiem.Zastanawiam się czy warto oraz czy da to dobre efekty Ktoś może drukował za pomoca sitodruku? Jakie macie zdanie w temacie>

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      [quote]Mam pewną partię koszulek do nadrukowania. W drukarni doradizli mi druk sitodrukiem.Zastanawiam się czy warto oraz czy da to dobre efekty Ktoś może drukował za pomoca sitodruku? Jakie macie zdanie w temacie> [/quote]

      Przy większej ilości ubrań będzie to jedna z lepszych metod drukowania. Może i najlepsza

      druk jest tani
      mozna nadrukować w szybkim czasie wiele partii odzieży
      orz jest bardzo wytrzymały:
      [url]https://www.reflect.pl/trwalosc-sitodruku-ile-razy-mozna-prac-koszulke.html[/url]

      Koszulkę nadrukowaną sitodrukiem można prać naprawdę wiele razy i nic się nie powinno z nadrukiem stać.

    • wikalia
      Participant
      Liczba postów: 4

      Jeżeli masz coś uszytego to najlepiej sito. Jeżeli masz tkaninę to możesz pokusić się o transfer. Oczywiście można też bawić się w prasowanki pojedynczo, ale sito jest w tym wypadku wygodniejsze. Są to wszystko głównie stare metody druku. Obecnie najdokładniejszą formą druku jest druk cyfrowy. Zapewnia on fotograficzną rozdzielczość. Umożliwia nadruk szczegółów. Technologia druku bardzo zmieniła się w ostatnim czasie. Kiedyś druk wielkoformatowy był związany z wielkopowierzchniowymi urządzeniami. Dziś cyfrowe przekształcenie obrazu umożliwia dokładny druk dosłownie na dowolnej powierzchni. Widziałem niedawno drukarkę jaką dysponuje Fabryka Reklamy w Łodzi. Nawet zdjęcie wykonane dobrej jakości smartfonem łatwo można wydrukować na plandece reklamowej która świetnie nadaje się na bilbord.

    • TomekHardy
      Participant
      Liczba postów: 1

      Zależy od ilości szutk – jedno pewne będzie to wyglądało najbardziej estetycznie.

    • markee
      Participant
      Liczba postów: 8

      W dzisiejszych czasach trzeba postawic na jakosc .. i nie ma dwoch zdan co do tego.

    • szalpaul44
      Participant
      Liczba postów: 2

      Sito jest spoko ale finalnie wychodzi dość drogo, mi znajomy robi b mocny flex – niemal wtapia się w materiał.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Druk sitodrukiem Czy warto
Your information: