Start Forum Sprzęt Nawigacje GPS Drogowskaźnik –lokalizator mobilny w sieci Plus

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Dzięki umowie zawartej pomiędzy Indigo i Polkomtel, użytkownicy sieci Plus otrzymują, w ramach usługi Drogowskaźnik, możliwość korzystania z technologii Targeo.mobi – najpopularniejszej polskiej mapy na telefon komórkowy. Drogowskaźnik to dokładna i łatwa w obsłudze mapa Polski z możliwością wyszukiwania adresów i miejscowości oraz funkcją wyznaczania trasy. Poprowadzi jak najlepszy pilot tam, gdzie chcesz!

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Widze ze to co najlepsze zawsze zwiazane jest z Plusem.Ciesze sie ze ta usługa dostepna jest równiez w Simplusie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jak ktoś przetestuje, to prosimy o recenzję 🙂 Czy to nawiguje tak jak AutoMapa, czy po prostu lokalizuje bez nawigacji? W takim wypadku bezsensowne było kupowanie przeze mnie telefonu z Windows Mobile… można było kupić coś innego i korzystać z tego programiku, wbudowanego GPSu oraz transmisji danych 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A co do recenzji to ja poproszę z Muzodajni, czyli tego MusicPacka dostępnego w MixPlusie. też nowość.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Muzodajnia – to dobra opcja. jak ktoś lubi, dużo ściągać, to polecam. Dla maniaków częstego słuchania – 1 klasa.

    • Fawu
      Participant
      Liczba postów: 229

      Niestety nie można ściągnąć programu :-(((

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Możesz pobrać ale musisz mieć włączoną w telefonie konfigorację wap GPRS!! Ja też nie mogłem, ale jak zmieniłem konfigorację to już wszystko zaczęło działać ;]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A ja chyba jednak pozostane przy swojej sprawdzonej i pewnej nawigacji mio.

      Bez problemów i bez zadnych doładowań jak tutaj.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      DRODOWSKAŹNIK TO LIPA JAKICH MAŁO!

      1.PO WYZNACZENIU TRASY KTÓRA MA 20 KM POPROWADZIŁ MNIE TRZY RAZY DOOKOŁA I WYSZŁO PONAD 50, CZYLI TOTALNA BZDURA

      2.BRAK DOKŁADNOŚĆI – NIE WIDZI DRÓG

      3.RESETUJE TELEFON PODCZAS UŻYWANIA

      4.PRZY WŁĄCZONYM ZSIĘGU 3G W TELEFONIE, NIE DZIAŁA LOKALIZACJA PO GPS!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Bardzo ciekawa darmowa usługa, która codziennie musi być

      aktualizowana. Połaczenia odpłatne, ale nieskuteczne czyli

      trzeba wielokrotnie się łączyć a co z tym się wiąże bulić,

      bulić, bulić.

Viewing 9 reply threads
Reply To: Drogowskaźnik –lokalizator mobilny w sieci Plus
Your information: