Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Doładuj z abonamentu z premią

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
  • Autor
    Wpisy
    • superneo25
      Członek
      Liczba postów: 53

      Era poinformowała o modyfikacji oferty promocyjnej „Doładuj z abonamentu z premią”. Od 15.12.2008r. w usłudze „Doładuj z abonamentu z premią” wprowadzona zostaje nowa kwota doładowania.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139041

      ooo super. Myślałem że przed świętami już nie będzie żadnych promocji. Ale Era się postarała:)

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
Odpowiedz na: Doładuj z abonamentu z premią
Twoje informacje: