Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Doładuj z abonamentu z premią
Era poinformowała o modyfikacji oferty promocyjnej „Doładuj z abonamentu z premią”. Od 15.12.2008r. w usłudze „Doładuj z abonamentu z premią” wprowadzona zostaje nowa kwota doładowania.
Pełna treść artykułu dostępna tutaj:
ooo super. Myślałem że przed świętami już nie będzie żadnych promocji. Ale Era się postarała:)
Nazwa (wymagane):
E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):
Witryna internetowa: