Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Darmowy internet na lotnisku w Warszawie

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od 15 października br. podróżni na lotnisku Okęcie mogą korzystać z darmowego dostępu w do internetu. Hot-spot „ING Internet Gate”, a także towarzysząca mu kampania na nośnikach wielkoformatowych na lotnisku Okęcie, jest częścią międzynarodowej kampanii „Be good at money”.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      to jest zacofanie technologiczne naszego kraju, sieci wifi powinny być za darmo już od dawna we wszelkich budynkach użyteczności publicznej a nie na hasła i kody sms. Śmiech na sali jednym słowem jakim ciemnogrodem w dalszym ciągu jesteśmy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Tyle że na wielkim lotnisku w Amsterdamie nie ma bezpłatnych hotspotów. Więc nie przesadzajmy z tym zacofaniem. Polacy tylko negatywny marketing tworzą mówiąc i pisząc jak to u nas źle i biednie. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ja tam na stałe do Holandii bym sie nigdy nie wyprowadził. Polska jest ładniejsza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      smiechu warte. w mojej miejscowosci od 2004r mam darmowy net (wifi) , a tu w miejscu gdzie caly swiat przyjezdza/odjedza dopiero w 2010!!!!! . wstyd i hanba , szok, ale sie usmialem ale osiagniecie wow !!!!!!!!

Viewing 3 reply threads
Reply To: Darmowy internet na lotnisku w Warszawie
Your information: