Start Forum Sprzęt Nawigacja Darmowa nawigacja na iPhone wyłącznie dla klientów Ery

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od 4 września dla klientów sieci Era, którzy korzystają z aparatów iPhone zostaje udostępniona pierwsza bezpłatna, w pełni funkcjonalna nawigacja GPS. Użytkownicy będą mieli także możliwość dokupienia do wersji podstawowej kilku pakietów dodatkowych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Pablo_0
      Member
      Liczba postów: 77

      Era zaczyna u mnie plusować niestety jeden wielki minus chyba nie za szybko zniknie, a chodzi oczywiście o ceny połączeń do sieci Play które co chwile idą w górę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pod warunkiem że dzwonisz do Play. Druga sprawa starsze abonamenty mają wliczone Play w abonament. I ja chociaż mam je wliczone to do Play nie dzwonię 😀 więc minus nie dla wszystkich. Zresztą taką stawkę do Play mają wszyscy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Brak opłat za transmisję danych to jest plus i to duży – wcześniej miałem SE C702 z nawigacją w Orange, która w pierwszym miesiącu podwyższyła mi rachunki o 300 zł. Drugą fajną opcją jest nawigacja piesza – często zdarza mi się szukać jakiejś małej ulicy w waie i to byłoby na prawdę pomocne:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jacek-> Do Play nie wszyscy potrzebują. Play też nie jest złoty. Skoro potrafi zablokować połączenia do jednej z sieci to daje dużo do myślenia. A co do różnic pomiędzy stawkami do Play to różnice nie są takie duże nie przesadzajmy…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A być może jest to tylko chwilowe nadrobienia opinii za ceny Iphona , które zaproponowali? Nie oszukujmy się, przecież konkurencyjne sieci mają ten telefon w korzystniejszych cenach – chociażby Orange. A wszelkiego rodzaju udogodnienia, typu nawigacja , nokia mail etc można pobierać ze sklepu i są one przeznaczone nie tylko z myślą o tym konkretnym modelu.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Darmowa nawigacja na iPhone wyłącznie dla klientów Ery
Your information: