Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Czy komórki zwyciężą telefony stacjonarne?

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W polskiej branży telekomunikacyjnej ścierają się rozbieżne trendy: otwartość rynku telekomunikacji mobilnej równoważy monopolistyczny charakter rynku telekomunikacji stacjonarnej. Dynamiczne środowisko operatorów komórkowych dodatkowo wzbogaciło wejście operatorów wirtualnych (MVNO). Poprawił się zasięg HSDPA.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      pocieszam sie faktem ze jednak 3g sie rozwija..moze nie tak jakbysmy chcieli ale nie dziwie sie ze tak jest:malo kto w skali kraju korzysta z mobilnego internetu.narazie.netbooki,laptopy,pda zwieksza zapotrzebowanie na mobilny internet,mobilna reklama tez swoje zrobi..za 2lata bedzie to juz w miare normalnie wygladało mam nadzieje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Kan jak możesz to popraw tekst. Wkradł się w środek textu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      A co do newsa to już dawno jak dla mnie komórki przegoniły tel. stacjonarne. Od 5 lat w domu nie ma tel. stacjonarnego bo po co ? Żeby mieć ? Żeby płacić sam abonament bo nikt z niego nie korzysta ani nikt na niego nie dzwoni ? TP wielki monopolista swego czasu dojna krowa teraz ten wyzysk obraca się przeciwko nim. W czas nie zareagowali nie podejmowali inwestycji w stronę internetu, rozwoju. Teraz pokazują się w TV z tej dobrej strony wielki FL… – Żal

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ja już dawno zrezygnowałem ze stacjonarnego. Za dużo problemów z tepsą. Zresztą, z TT mam taniej na stacjonarki, niż między stacjonarkami, bo godzinę rozmowy nawet za 0,99 zł. Poza tym..już przy ostatnich tchnieniach mojego stacjonarnego nieustannie dzwonili do mnie jacyś konsultanci, ankieterzy i handlowcy. Teraz mam spokój. I telefon zawsze przy sobie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Całkowicie nie wyprą,ale kiedy w ofercie operatorów (Orange) mamy na prawdę niskie stawki na stacjonarki to nikt nie będzie trzymał w domu nie potrzebnego "grata"

Viewing 5 reply threads
Reply To: Czy komórki zwyciężą telefony stacjonarne?
Your information: