Start Forum Inne Do pośmiania Czy komórki są sexy?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czy komórki są sexy? Być może niektóre tak. Prawie wszystkie jednak pozwalają znaleźć treści, które zdecydowanie mogą zostać uznane za erotyczne, a nawet „mocno” erotyczne. Pominąwszy połączenia na numery 0700, nowoczesna komórka wyposażona w przeglądarkę WAP może stać się urządzeniem doskonale wspomagającym akcję uświadamiającą. Przyjrzeliśmy się bliżej kilku stronom o tej tematyce…

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Kto ten artykuł pisał??? i czemu on ma slużyć??? Ja rozumiem, sex jest wszędzie i dla niektórych jest to już wręcz normalka, ale mnie (i zapewne wiele innych osób) drażni ta nachalnosc mediów, w reklamach już zaniedługo jogurty lub proszki do prania będą reklamowały gołe laski…bo do tego wszystko się sprowadza. Do czego zmiezam, Ten serwis czytają nie tylko ludzi dorośli, małolaty również!!! i to, że media oraz cała reszta ma coraz mniejsze zachamowania to nie znaczy, że to już jest „normalne”.
      Mam prosbe, po co się męczycie skoro lepiej zapodać ostre filmiki na koma, tylko może jakoś to troszku „zapudrować” żeby sie nie nikt nie doczepił tak jak ja i też będzie fajnie….to, że małolaty i tak sobie dobrze radzą z takimi sprawami i różne cuda mają w telefonach i gdzie indziej już wszyscy wiedzą ale ten portal chyba czemu innemu służy….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dobrze , że to napisano. WAP PlusGSM zachęca do ogladania erotyki, bo ma taki link. Ten
      artykuł opisuje, że szkoda to testować. Marnowanie forsy.

      Więcej dzieci od tego się nie urodzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Według mnie takie strony nie powinny wcale się pokazyać. Sex jest taraz normalną sprawą dorosłych ludzi ale niech nie wprowadzają w nich młodych ludzi. Pomyślcie racjonalnie teraz każde filmy od lat przypuśćmy siedmiu zawierzają sceny erotyczne dlaczego tak jest bo sex staje się nałogiem który opanowuje cały świat. Większość rodziców próbuje ustrzec swoje dzieci przed takimi scenami ale się im to nie udaje bo nawet w animowanych bajkach dla przedszkolaków się one ukazują. Powinniśmy być przykładem dla młodszego pokolenia żeby oni nie widzieli tego w pszyszłości co my widzimy to stale na każdym kroku. Wiem dobrze że istnieją stony internetowe poświęcone erotyce. Dlatego początki ich stron są fałszywe ponieważ pisze tam że wstęp mają tylko osoby pełnoletnie ale tak nie jest. Nawet dziecko mające piętnaście lat będzie mogło wejść na taka stronę i nikt nie będzie o tym wiedział. Nikt tego nie sprawdzi . Nawet jeżeli tak to dziecko niepełnoletnie nie może założyć internetu. Musi więc być założony przez dorosłych. Może oni sprawdzają to w internecie kto to wchodzi na daną stronę erotyczną ale nie dowiedzą się tego konkretnie ponieważ w archiwach są dane rodziców. Zdaniem moim powinni przed wejściem na każdą stronę wchodzący powinien przepisać swój kod z dowodu osobistego. Wiem może się to wydawać niemądre ale chciałabym żeby to tak było wtedy byśmy nie musieli sprawdzać co robią młodsi od nas. Wtedy każdy rodzic miałby pewność że jego dziecko nie otwoży takiej strony która jest tylko dla osób dorosłych bo wtedy taka strona będzie odpowiednio zapezpieczona przed osobami niepełnoletnimi. Gdybym miała decydować o rzeczach które są wyłącznie dla osób pełnoletnich zrobiłabym taki strony aby wpisywać numer ewidencyjny z dowodu osobistego. Mam nadzieje że po przeczytaniu takihc artykułów przez młodych oraz dorosłych przedewszystkim młodych aby nie otwierały takich stron. Ja tak bnajmniej piszę w roli pedagoga.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      do dupyu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Phonerotica

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Sex się sprzedaje i cóż poradzić. myślałam ze chodzi o konkretny model który jes sexi:P wg mnie LG Secret na pewno jest:P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      cweleeeee

Viewing 7 reply threads
Reply To: Czy komórki są sexy?
Your information: